תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » הונג קונג: גלקסי S4 התפוצץ – ושרף דירה שלמה

הונג קונג: גלקסי S4 התפוצץ – ושרף דירה שלמה

תושב העיר רצה להטעין את הגלקסי S4 שלו וכשחיבר את המטען לשקע חשמלי - המכשיר התפוצץ ● הוא זרק את המכשיר מתחת לספה, זו התלקחה והאש התפשטה לדירה כולה ● בעל המכשיר המסכן אמנם נחלץ מהדירה, אולם נאלץ לעבור טיפול בבית החולים ● סמסונג הודיעה שהיא בודקת את המקרה

מאת 30 ביולי 2013, 17:08 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מקרה נוסף מצטרף לגל האירועים שקרו בתקופה האחרונה בהם הסבו מכשירים סלולריים נזקים חמורים, ברכוש ואף בנפש. הפעם מדובר במכשיר גלקסי S4 של סמסונג (Samsung) שהתפוצץ בדירה בהונג קונג ושרף את כולה.

לפי דיווחים שפורסמו ברשת, בעליו של המכשיר שיחק בו להנאתו ובמהלך המשחק קיבל התראה על סוללה חלשה. הוא חיבר את המטען לשקע חשמלי ולפתע המכשיר התפוצץ בידיו. הבעלים המסכן זרק אותו מידיו בבהלה, וזה נחת מתחת לספה, הצית אותה ובעקבות זאת התלקחה שרפה גדולה, שהתפשטה וכילתה את הדירה כולה.

למזלם, נחלצו בעל המכשיר ואשתו מהדלקה, אך ידיו של הגבר נכוו והוא קיבל טיפול רפואי בבית חולים. לטענתו, המכשיר שלו היה מקורי של סמסונג, כמו גם הסוללה והמטען.

סמסונג הודיעה, כי היא חוקרת את המקרה ותערוך בדיקות כימיות של הגומי השרוף, כדי לוודא שאמנם מדובר בסוג החומר שמגיע מהמפעלים שלה.

הונג קונג: גלקסי S4 התפוצץ – ושרף דירה שלמה Reviewed by on . מקרה נוסף מצטרף לגל האירועים שקרו בתקופה האחרונה בהם הסבו מכשירים סלולריים נזקים חמורים, ברכוש ואף בנפש. הפעם מדובר במכשיר גלקסי S4 של סמסונג (Samsung) שהתפוצץ מקרה נוסף מצטרף לגל האירועים שקרו בתקופה האחרונה בהם הסבו מכשירים סלולריים נזקים חמורים, ברכוש ואף בנפש. הפעם מדובר במכשיר גלקסי S4 של סמסונג (Samsung) שהתפוצץ Rating:

הגיבו