הסכם קיבוצי חדש לעובדי בזק אונליין

במסגרת ההסכם יזכו עובדי החברה, המתמחה בניהול מרכזי שירות טלפוניים, לשיפור התנאים הפנסיוניים, לקרן השתלמות ולהעלאת שכר

איגוד עובדי הסלולר, האינטרנט וההיי-טק בהסתדרות, ועד עובדי בזק אונליין והנהלת החברה חתמו אתמול (ג') על הסכם קיבוצי חדש. ההסכם, שיהיה בתוקף לארבע שנים, יחול על כ-2,300 עובדי בזק אונליין, חברה בת של בזק, התמחה בהקמה, בניהול ובתפעול של מרכזי שירות טלפוניים ובמענה אנושי וממחושב ללקוחות. לחברה מוקדים בכל הארץ, בין היתר בקריית מלאכי, בבאר שבע ובירכא.

טקס החתימה נערך במשרדי החברה ברבדים במעמד יו"ר איגוד עובדי האינטרנט, ההייטק והסלולר יקי חלוצי ומנכ"ל בזק אונליין אבי אטיאס.

במסגרת ההסכם יזכו עובדי החברה לקרן השתלמות לעובדים בוותק של 5 שנים, הגדלת הפרשות החברה לפנסיה של העובדים מוותק של שלוש שנים, העלאת שכר למנהלי הצוותים ב-4.2%, העלאת שכר לאחראי משמרת ולנציגים בכירים, ושמירה על העלאה קבועה בהתאם לעליית שכר המינימום במשק.

יו"ר ועד העובדים, דומיניק אטלי דימאינט, אמר עם החתימה, כי  "אני גאה בהסכם הקיבוצי החדש שמעניק לעובדות ולעובדים עתיד עם אופק תעסוקתי. בנינו עבור העובדים מערך מקיף ומשמעותי שמשדרג את תנאי ההעסקה ככל שהם מתקדמים בתפקידים בחברה ובוותק, בהם קרן השתלמות, העלאת ההפרשה לפנסיה, העלאת ערך דמי ההבראה, עדיפות לעובדי החברה באיוש משרות, הגנה בהליכי פיטורין ועוד. אני מודה להנהלה ולמנכ"ל אבי אטיאס על שיתוף הפעולה".

 

השתתפו במו"מ – מטעם איגוד עובדי הסלולר, האינטרנט וההייטק: גיא כהן; מטעם החברה: עו"ד עינת כרמי ממשרד סולומון ליפשיץ; ומטעם ועד העובדים עו"ד אמיר בשה.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים