תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » דיווח: אפל תשיק את ה-iPhone SE 3 הבא במחצית הראשונה של 2022
מוצפן מקצה לקצה? iPhone. צילום: אפל

דיווח: אפל תשיק את ה-iPhone SE 3 הבא במחצית הראשונה של 2022

לפי מקורות בתעשיית השבבים, הדגם המעודכן של המכשיר המוזל יישא את מעבד A14 Bionic ויהיה בעל יכולות דור 5

מאת 20 ביולי 2021, 12:15 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לפי כמה דיווחים, האחרון שבהם ב-DigiTimes, המתבסס על  מקורות בתעשיית השבבים, אפל תציג במחצית הראשונה של 2022 את דגם ה-iPhone SE 3 המוזל, בעל מסך 4.7 אינץ'. המכשיר יעודכן במעבד A14 Bionic של החברה, שכלול בדגמי ה-iPhone 12.

הדיווח הזה תואם גם לדיווח של האנליסט מינג-צ'י קאו, הידוע בדיווחיו המתאמתים, שציין בחודש שעבר כי מכשיר ה-SE החדש יכלול מעבד דור 5 ויושק במועד המצוין לעיל. לדבריו, דגם ה-SE, שנמכר יפה בקרב לקוחות המעוניינים במכשירים קטנים, יהיה "טלפון דור 5 הזול ביותר אי פעם", שיחזק את מעמדה של אפל בשוק מכשירי דור 5 התחרותי.

לבד מהשיפורים הללו, טוענים הדיווחים כי לא יהיו בו שינויים נוספים. כרגע הדגם הזה הוא היחיד בסידרת המכשירים של אפל שכולל חיישן טביעת אצבע וכפתור בית, ולפי הדיווחים גם זה לא ישתנה. בעתיד, הם טוענים, אפל מתכננת לעצב אותו מחדש ולכלול בו מסך עם גומה למצלמה ולא עם ה-Notch המפורסם שלה.

דיווח: אפל תשיק את ה-iPhone SE 3 הבא במחצית הראשונה של 2022 Reviewed by on . לפי כמה דיווחים, האחרון שבהם ב-DigiTimes, המתבסס על  מקורות בתעשיית השבבים, אפל תציג במחצית הראשונה של 2022 את דגם ה-iPhone SE 3 המוזל, בעל מסך 4.7 אינץ'. המכשי לפי כמה דיווחים, האחרון שבהם ב-DigiTimes, המתבסס על  מקורות בתעשיית השבבים, אפל תציג במחצית הראשונה של 2022 את דגם ה-iPhone SE 3 המוזל, בעל מסך 4.7 אינץ'. המכשי Rating: 0

הגיבו