תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » Gmail רוצה להיות מרכז תקשורת מלא
תהפוך למרכז תקשורת. Gmail

Gmail רוצה להיות מרכז תקשורת מלא

גוגל משנה את אפליקציית Gmail כך שתאפשר גישה ישירה לכל השירותים: Rooms, Chat, Mail ו-Meet

מאת 6 באפריל 2021, 15:17 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל (Google) הופכת את Gmail, אפליקציית הדואר שלה, למרכז תקשורת מלא, גם עבור משתמשים ביתיים. החברה רוצה שביצוע שיחות טקסטואליות ווידיאו, כמו גם בניית חדרי פגישות, יבוצעו כולם מתוך האפליקציה, בחלון אחד, מבלי לעבור לאפליקציות אחרות.

כדי לבצע את השינוי, שכבר הפך לזמין לאחרונה במסגרת שירותי ה-Gmail בגירסה הארגונית שלהם, גוגל משנה את החלק התחתון של האפליקציה בטלפון, או בצד הימני (בעברית) בגירסת ה-Windows 10, כך שיציגו כפתורים ייעודיים לכל השירותים: Rooms, Chat, Mail ו-Meet. לחיצה על הכפתורים הללו משנה מייד את התצוגה בהתאם באפליקציה הטלפונית ומאפשרת לבצע את מה שצריך – עוד לא ברור כיצד זה ישפיע על האקו סיסטם של כל האפליקציות של גוגל, אבל כאמור, בכל מקרה זה מוגדר עוד כניסיון.

מכל מקום, מי שרוצה לבדוק את העיצוב מחדש של Gmail צריך להפעיל זאת באופן ידני: בטלפון – כניסה להגדרות מתוך Gmail, לחיצה על כתובת הדואר, לחיצה על כללי, סימון התיבה Chat (גישה מוקדמת) ואישור. במחשב – יש ללחוץ על גלגל השיניים, ללחוץ על הצג את כל ההגדרות, להיכנס לתפריט צ'אט ופגישות ולסמן בו את האפשרות ולשמור.

בשני המקרים, היישום/אפליקציה יופעלו מחדש עם האפשרויות והעיצוב המעודכנים, וכן יופיע מדריך קצר שיסביר את השינויים.

Gmail רוצה להיות מרכז תקשורת מלא Reviewed by on . גוגל (Google) הופכת את Gmail, אפליקציית הדואר שלה, למרכז תקשורת מלא, גם עבור משתמשים ביתיים. החברה רוצה שביצוע שיחות טקסטואליות ווידיאו, כמו גם בניית חדרי פגישו גוגל (Google) הופכת את Gmail, אפליקציית הדואר שלה, למרכז תקשורת מלא, גם עבור משתמשים ביתיים. החברה רוצה שביצוע שיחות טקסטואליות ווידיאו, כמו גם בניית חדרי פגישו Rating: 0

הגיבו