תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » תקווה ריאלית, או אשליה? ועידת MWC בברצלונה מתוכננת לסוף חודש יוני השנה
תהיה או לא תהיה? תערוכת ה-MWC בברצלונה

תקווה ריאלית, או אשליה? ועידת MWC בברצלונה מתוכננת לסוף חודש יוני השנה

ועידת Mobile World Congress המתקיימת מדי שנה בברצלונה מתוכננת לחודש יוני השנה במתכונת פיזית רגילה ובהשתתפות צפויה של 50 אלף מבקרים – כך הודיע מנכ"ל הכנס ● המשתתפים יידרשו להוכיח תוצאה שלילית של בדיקת קורונה בתוך 72 שעות

מאת 21 בפברואר 2021, 11:14 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

תקווה ריאלית, או אשליה? ועידת Mobile World Congress המתקיימת מדי שנה בברצלונה מתוכננת לחודש יוני השנה במתכונת פיזית רגילה ובהשתתפות צפויה של 50 אלף מבקרים – כך הודיע מנכ"ל הכנס.

חגיגת המובייל העולמית מתוכננת לסוף חודש יוני, למרות שספרד היא אחת המדינות שנפגעה קשות במגיפת הקורונה. לדברי ג'ון הופמן, המנכ"ל, הוא צופה השתתפות של 40-50 אלף מבקרים, זאת לעומת 110 אלף משתתפים באירוע של 2019. האופטימיות, לדבריו, נובעת מקיום הוועידה בשנחאי בשבוע הבא, שלטענתו "תיתן לאנשים קצת תקווה. בואו נתקדם מעבר להשפעות המגיפה ונחזור למשהו נורמלי", אמר.

כדי להימנע מהדבקה והפצה של הנגיף, המשתתפים בוועידה בברצלונה יידרשו להוכיח תוצאה שלילית של בדיקת קורונה בתוך 72 שעות, והם יוכלו לבצע את הבדיקה במתחם האירוע עצמו.

עוד ציין הופמן, כי ה-GSMA – הגוף המארגן של הוועידה, ישתמש בטכנולוגיות ייחודיות כדי ליצור "סביבה ללא מגע" – החל מההרשמה וכולל כל האירועים שיתקיימו בוועידה.

הופמן גם מאמין, שהוועידה תסייע "לסלק" את הווירוס מהעיר כולה. "לדעתנו, זה יהיה נפלא אם העולם היה מחוסן, אבל אנחנו לא יכולים לסמוך על כך שזה יקרה ב-2021, ולכן אנו מסתמכים על בדיקות  מראש כדי להבטיח שה'בועה' שלנו היא לא רק פירה גראן ויה, אלא ברצלונה כולה".

ההצהרה האופטימית אמנם אמיתית מאוד, אבל עד כמה אמיתי יהיה הביצוע – נותר רק לחכות ולראות. הניחוש הפרוע שלנו אומר שאין מצב.

תקווה ריאלית, או אשליה? ועידת MWC בברצלונה מתוכננת לסוף חודש יוני השנה Reviewed by on . תקווה ריאלית, או אשליה? ועידת Mobile World Congress המתקיימת מדי שנה בברצלונה מתוכננת לחודש יוני השנה במתכונת פיזית רגילה ובהשתתפות צפויה של 50 אלף מבקרים – כך תקווה ריאלית, או אשליה? ועידת Mobile World Congress המתקיימת מדי שנה בברצלונה מתוכננת לחודש יוני השנה במתכונת פיזית רגילה ובהשתתפות צפויה של 50 אלף מבקרים – כך Rating: 0

הגיבו