תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » IT פיננסי » פרטנר תספק למשרד החינוך עשרות אלפי מודמים לחיבור סלולרי ב-40 מיליון ש'
פרטנר

פרטנר תספק למשרד החינוך עשרות אלפי מודמים לחיבור סלולרי ב-40 מיליון ש'

פרטנר נבחרה לספק 67,500 התקני מודם עם חיבור לרשת ה-LTE בסלולר עבור תלמידים ממשפחות מעוטי יכולת, שיקבלו מבתי ספר ברחבי הארץ מחשבים ניידים עם חיבור לאינטרנט

מאת 14 בספטמבר 2020, 11:06 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

פרטנר תספק למשרד החינוך עשרות אלפי התקני מודם לחיבור מחשבים ניידים לרשת הסלולר, במסגרת פרויקט שהובילו משרד חינוך ומשרד האוצר לרכישת 144 אלף מחשבים ניידים עם גישה לרשת האינטרנט לילדים הזכאים לכך.

פרטנר נבחרה לספק 67,500 התקני מודם עם חיבור לרשת ה-LTE בסלולר (מודם-סטיק עם חיבור USB), עבור תלמידים ממשפחות מעוטי יכולת, שיקבלו מבתי ספר ברחבי הארץ מחשבים ניידים עם חיבור לאינטרנט.

ההתקנים יסופקו מיד לאחר החגים, ויכללו חבילת דאטה של 100 ג'יגה-בייט לגלישה על גבי הרשת הסלולרית המהירה של פרטנר, הפרוסה ברחבי הארץ.

מדובר בפרויקט משמעותי בהיקף של כ-40 מיליון שקלים (כולל מע"מ), ופרטנר נבחרה לספק את הציוד וחבילות הדאטה לאחר שזכתה במכרז קודם של מינהל הרכש, שאפשר לחברה להציע הצעות לפרויקט הנוכחי.

יובל קינן, המשנה למנכ״ל פרטנר: "לרשת הסלולר המתקדמת של פרטנר יתרונות מובהקים באיכות הקליטה, מהירות הגלישה ופריסה, כל אלה מאפשרים למידה מרחוק בכל מקום, ללא תלות או כפתרון משלים לחיבור לתשתיות קוויות. אנחנו נרגשים לקחת חלק בפרויקט כל כך חשוב של משרד החינוך, הן ברמה העסקית והן מבחינת ההשפעה והתרומה לצמצום פערים כלכליים-חברתיים והנגשת השכלה, ידע וגלישה באינטרנט לכולם".

קוקי טרוזמן, סמנכ"ל חטיבת מכירות ועסקי: "תקופת הקורונה מציבה אתגרים בכל הנוגע ללימוד ועבודה מרחוק. הפתרון שלנו ישמש מעתה גם את אחד הארגונים הגדולים בישראל, את מערכת החינוך".

פרטנר תספק למשרד החינוך עשרות אלפי מודמים לחיבור סלולרי ב-40 מיליון ש' Reviewed by on . פרטנר תספק למשרד החינוך עשרות אלפי התקני מודם לחיבור מחשבים ניידים לרשת הסלולר, במסגרת פרויקט שהובילו משרד חינוך ומשרד האוצר לרכישת 144 אלף מחשבים ניידים עם גיש פרטנר תספק למשרד החינוך עשרות אלפי התקני מודם לחיבור מחשבים ניידים לרשת הסלולר, במסגרת פרויקט שהובילו משרד חינוך ומשרד האוצר לרכישת 144 אלף מחשבים ניידים עם גיש Rating: 0

הגיבו