תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » אפליקציה חדשה מתריעה על דליקה ועל תקלות במערכות גילוי אש
מתריעה על אירוע דליקה. ALERTO. צילום: יח"צ

אפליקציה חדשה מתריעה על דליקה ועל תקלות במערכות גילוי אש

אפליקציית Alerto של טלפייר מתריעה בנייד בזמן אמת, 24/7, על התרחשות אירוע אש במבנה, מודיעה על תקלות ברכזת גילוי האש ומאפשרת ביצוע פעולות מיידיות, ההופכות את תחזוקת מערך גילוי האש בבניין ליעיל וחסכוני יותר

מאת 29 ביוני 2020, 14:45 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בימים אלה משיקה טלפייר, המייצרת מערכות לגילוי וכיבוי אש, את אפליקציית Alerto, שמתריעה בזמן אמת על דליקה המתפתחת במבנה, לרבות בנייני מגורים, מגדלי משרדים, קניונים, בתי חולים, בתי אבות, מפעלים ועוד, ובכך תסייע במניעת אסונות ונזקים כתוצאה מקרות אירוע אש. האפליקציה זמינה לשימוש במבנים שבהם מותקנת מערכת גילוי וכיבוי אש של טלפייר.

קציני הביטחון, מנהלי האחזקה והתפעול, חברות הניהול ואף ועדי הבית יכולים להתעדכן בזמן אמת ולקבל התרעות על דליקה המתפרצת באחת מקומות המבנה באמצעות האפליקציה, ולא פחות חשוב – האפליקציה תתריע גם על תקלות אשר מערכת גילוי וכיבוי האש תזהה, כגון, גלאי עשן תקול, גנרטור לא פעיל, ספרינקלר שלא עובד ועוד.

הנגשת מידע זה למנהל המבנה ישירות לנייד תאפשר לשמור על שגרה בטוחה יותר ותקינות המערכות באופן קבוע, שתחסוך בטווח הארוך כסף רב בתחזוקת המבנה, וכמובן הערך החשוב יותר – היא תסייע בשמירת חיי הדיירים ושוהי המבנה.

האפליקציה החדשה מהווה קפיצת מדרגה טכנולוגית משמעותית בתחום איתור וכיבוי שריפות ותחזוקת מערכות גילוי האש, שכן היא מאפשרת לשפר את יכולות ניהול אירוע אש או תקלה במבנה, ובכך מעניקה לדיירים ולשוהי המבנה שקט נפשי והגנת אש מרבית. האפליקציה מקנה יכולות שליטה ובקרה 24/7 על המתרחש במבנה ובכך יכולה לצמצם משמעותית את  זמני התגובה במקרה של אירוע אמת במבנה.

האפליקציה תהווה נדבך חשוב בבטיחות המבנה, שכן למרבה הצער קיימים מבנים רבים בישראל אשר מערך גילוי האש בהם אינו מתוחזק כראוי (במקרה הטוב יש תקלות במערכת גילוי האש ובמקרה הרע היא בכלל מושבתת), וכך תוכל האפליקציה להוות גשר למידע חשוב מאין כמותו, שבדרך כלל מנהלי המבנה אינם מודעים אליו.

שגיא רובין, מנכ"ל טלפייר: "מערכות גילוי האש הן בראש ובראשונה מערכות מצילות חיים. את אפליקציית ALERTO פיתחנו מתוך מטרה להעניק מענה מקיף יותר, הכולל שליטה, בקרה ומודעות מוגברת למתרחש בבניין מבחינת מערך גילוי האש שבו. אנו מאמינים, כי הגברת המודעות והנגשת המידע לנייד יוכלו לצמצם משמעותית נזק שעלול להתרחש כתוצאה מאירוע אש או מתקלת מערכת ואף יכול להציל חיי אדם. האפליקציה – שהושקעו בה משאבים רבים – היא הראשונה מסוגה בארץ ומאפשרת לנו להשלים את המענה הניתן לתחום גילוי וכיבוי האש, לצד התקנת המערכות המתקדמות של טלפייר".

אפליקציה חדשה מתריעה על דליקה ועל תקלות במערכות גילוי אש Reviewed by on . בימים אלה משיקה טלפייר, המייצרת מערכות לגילוי וכיבוי אש, את אפליקציית Alerto, שמתריעה בזמן אמת על דליקה המתפתחת במבנה, לרבות בנייני מגורים, מגדלי משרדים, קניוני בימים אלה משיקה טלפייר, המייצרת מערכות לגילוי וכיבוי אש, את אפליקציית Alerto, שמתריעה בזמן אמת על דליקה המתפתחת במבנה, לרבות בנייני מגורים, מגדלי משרדים, קניוני Rating: 0

הגיבו