תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » צרכנים ישלמו מחיר אחיד על שירותי אינטרנט מתקדמים בכל הארץ
מחיר אחיד לאינטרנט מהיר. צילום אילוסטרציה: אימג'בנק

צרכנים ישלמו מחיר אחיד על שירותי אינטרנט מתקדמים בכל הארץ

משרד התקשורת: "ההחלטה יוצרת סביבה תחרותית הוגנת כלפי הצרכנים, מעודדת השקעות ומאוזנת בהיבט תמחור השירות"

מאת 25 ביוני 2020, 14:09 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

משרד התקשורת פרסם היום החלטה נוספת במסגרת מתווה הסיבים האופטיים, שמטרתה לעודד פריסת תשתיות תקשורת מתקדמות בד בבד עם שמירה על רמת תחרות גבוהה, והיא נכנסת לתוקף מיידי.

עיקרי ההחלטה קובעים, כי בעלי רישיונות לא יוכלו להציע למנויים הצעות בתנאים שונים או בתעריף שונה, כתלות בתשתית המוצעת, הנוגעים לשירותי גישה לאינטרנט הניתנים באמצעות סיבים אופטיים אל בניין המגורים (Fiber to the Home FTTH) למנויים פרטיים.

החלטת המשרד נובעת מכך, שלא חלה חובה של פריסה אוניברסלית על המפעילות השונות, וקיים חשש שבאזורים מסוימים שאין בהם תחרות תוכל מפעילה לגבות מחירים גבוהים יותר. החלטה זו תביא לכך, שצרכנים ישלמו אותו מחיר בכל אזור בארץ, ואם מפעילה מסוימת תציע מחיר מוזל באזור מסוים, היא תהיה חייבת להציע אותו מחיר בכל האזורים האחרים שהיא פעילה בהם.

צרכנים ישלמו מחיר אחיד על שירותי אינטרנט מתקדמים בכל הארץ Reviewed by on . משרד התקשורת פרסם היום החלטה נוספת במסגרת מתווה הסיבים האופטיים, שמטרתה לעודד פריסת תשתיות תקשורת מתקדמות בד בבד עם שמירה על רמת תחרות גבוהה, והיא נכנסת לתוקף מ משרד התקשורת פרסם היום החלטה נוספת במסגרת מתווה הסיבים האופטיים, שמטרתה לעודד פריסת תשתיות תקשורת מתקדמות בד בבד עם שמירה על רמת תחרות גבוהה, והיא נכנסת לתוקף מ Rating: 0

תגובות (2)

 • Avatar

  זאביק

  המדינה חייבת לחייב את שתי בעלות התשתית הגדולות בפריסה אוניברסאלית, המשמעות להגיע לכל בית שקיבל אישור איכלוס (טופס 4) עם סיב אופטי ובקצב מינימלי של 500 מגה מובטח.
  כמו שחייבו קו טלפון וכמו שחייבו isdn ובמחיר אחיד יחיד ושווה בכל הארץ. המחיר צריך להיות ממוצע עלויות פריסה בכלל האזורים והכל בתקופה קצובה של לא יותר מחמש שנים. טענות על היעדר ריווחיות הן בלוף של אופן הצגת הדברים.

 • Avatar

  זאביק

  הבלוף הגדול הוא שירות ל 40 אחוז מיחידות הדיור שזה בעצם כולל רק את תושבי 14 הערים הגדולות. שאר הישובים לא יקבבלו שירות.
  מה דעתכם על המניפולציה?

הגיבו