תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » אפליקציה להסרת אפליקציות סיניות? היה דבר כזה, והוא הוסר על ידי גוגל
כבר לא. צילום מסך מיוטיוב

אפליקציה להסרת אפליקציות סיניות? היה דבר כזה, והוא הוסר על ידי גוגל

אפליקציית Remove China Apps, שבתקופת חייה הקצרים הפכה לאחת האפליקציות הפופולריות ביותר בהודו בשבועיים האחרונים וזכתה לכמעט חמישה מיליון הורדות, הוסרה מחנות Play של גוגל בשל הפרת "מדיניות התנהגות מטעה"

מאת 4 ביוני 2020, 16:12 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל (Google) הסירה מחנות Play שלה את אפליקציית Remove China Apps, שבתקופת חייה הקצרים (שבועיים) הפכה לאחת האפליקציות הפופולריות ביותר בהודו בשבועות האחרונים וזכתה לכמעט חמישה מיליון הורדות רק בין 27 במאי עד 1 ביוני. .

החברה שפיתחה אותה היא סטארט-אפ הודי בשם OneTouch AppLabs, והיא נועדה לסייע למשתמשי אנדרואיד לזהות אפליקציות סיניות המותקנות במכשיריהם ולהסירן.

לפי הפרסומים, הסיבה להסרת האפליקציה היא בשל הפרה של "מדיניות התנהגות מטעה" של גוגל. לפי מדיניות זו, אפליקציה המותקנת בחנות Play אסור שתבצע שינויים בתכונות ובהגדרות של המכשירים שאינם קשורים לאפליקציה עצמה בלי שהמשתמש יידע ויאשר אותם. בנוסף, המדיניות של גוגל מצהירה גם, כי אפליקציה מסוימת אסור שתעודד להסיר או לנטרל אפליקציה של צד שלישי – ובעצם זו בדיוק הייתה המטרה של Remove China Apps.

הפופולריות של האפליקציה עלתה מאוד בהודו על רקע היחס האנטי-סיני שפשט בהודו בחודשים האחרונים הן בזירה הכלכלית והן בזירה המדינית, ובייחוד האירועים לאורך הגבול בין סין להודו באזור הרי ההימלאיה.

בהתחשב בעובדה ששוק הסמארטפונים ההודי נשלט על ידי מכשירים סיניים וטכנולוגיות סיניות – זו הייתה בחירה מוזרה למדי להביע מחאה נגד סין.

באתר של המפתחת OneTouch AppLabs, ציינו המפתחים, כי "אפליקציה זו פותחה לצורך מטרות חינוכיות ורק כדי לאתר את מדינת המקור של אפליקציה.ות מסוימת.ות, אנו לא מכריחים אנשים להסיר את האפליקציה.ות. איתור ארץ המקור של האפליקציות מבוסס על מחקר שוק, אבל איננו ערבים למידע נכון/שגוי, כך שמשתמשים צריכים לפעול רק מרצונם החופשי", אבל נראה שגוגל לא ממש התרשמה מההצהרות האלה, והאפליקציה, כאמור, הוסרה מהחנות שלה.

אפליקציה להסרת אפליקציות סיניות? היה דבר כזה, והוא הוסר על ידי גוגל Reviewed by on . גוגל (Google) הסירה מחנות Play שלה את אפליקציית Remove China Apps, שבתקופת חייה הקצרים (שבועיים) הפכה לאחת האפליקציות הפופולריות ביותר בהודו בשבועות האחרונים וז גוגל (Google) הסירה מחנות Play שלה את אפליקציית Remove China Apps, שבתקופת חייה הקצרים (שבועיים) הפכה לאחת האפליקציות הפופולריות ביותר בהודו בשבועות האחרונים וז Rating: 0

הגיבו