תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » מדינת קליפורניה לא תעתור נגד המיזוג בין טי-מובייל לספרינט
טי-מובייל וספרינט

מדינת קליפורניה לא תעתור נגד המיזוג בין טי-מובייל לספרינט

בעקבות הסכם בין המדינה לחברה הממוזגת, המיטיב עם הצרכנים, הודיע התובע הכללי של מדינת קליפורניה כי לא יערער על החלטת המיזוג

מאת 12 במרץ 2020, 16:27 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

עוד מחסום הוסר: התובע הכללי של מדינת קליפורניה, שתכנן לערער על החלטת בית משפט לאשר את המיזוג של 26 מיליארד דולר בין טי-מובייל לספרינט – הודיע כי לא יערער על ההחלטה.

ביטול הערעור הוא בעקבות הסדר ששתי החברות המתמזגות הגיעו אליו מול המדינה, שלפיו הן הבטיחו להציע תוכניות זולות למשתמשים והוספת משרות במדינה.

לפי הדיווחים, החברה הממוזגת, שתיקרא טי-מובייל, תידרש לפי ההסכם להציע חבילות סלולר מוזלות בקליפורניה למשך חמש השנים הבאות, בהן חבילה בעלות של 15 דולר עם  דטה בנפח 2 גיגה-בייט, וחבילה בעלות 25 דולר עם 5 גיגה-בייט. עליה להציע גם שירותי אינטרנט מהירים של 100 גיגה-ביט ללא עלות נוספת, ומכשירי גישה ל-Wi-Fi סלולרי בחינם ל-100 מיליון בתי אב עם הכנסה נמוכה שאין להם גישה לאינטרנט, למשך חמש שנים. בנוסף, החברה הממוזגת התחייבה לייצר עוד 1,000 משרות חדשות במדינה, ולשמר את אלה שכבר קיימות.

לדברי התובע הכללי, דאגת המדינות שהתנגדו למיזוג הייתה החשש שהמיזוג יפגע בתחרות ויגרום להעלאת מחירים לצרכנים, וההסכם שנחתם, לדבריו "מבטיח משרות חדשות והגנה עבור צרכנים פגיעים ומרחיב את הגישה לשירותי תקשורת עבור מרבית הקהילות הכפריות שיש בהן תת-שירות".

מדינת קליפורניה לא תעתור נגד המיזוג בין טי-מובייל לספרינט Reviewed by on . עוד מחסום הוסר: התובע הכללי של מדינת קליפורניה, שתכנן לערער על החלטת בית משפט לאשר את המיזוג של 26 מיליארד דולר בין טי-מובייל לספרינט – הודיע כי לא יערער על ההח עוד מחסום הוסר: התובע הכללי של מדינת קליפורניה, שתכנן לערער על החלטת בית משפט לאשר את המיזוג של 26 מיליארד דולר בין טי-מובייל לספרינט – הודיע כי לא יערער על ההח Rating: 0

הגיבו