תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » פריסת גריד של אפליקציות רקע – ב-iOS 14

פריסת גריד של אפליקציות רקע – ב-iOS 14

לפי תמונה שהודלפה בטוויטר, גירסת iOS 14 של אפל למכשירי ה-iPhone תכלול את תכונת המולטי-טסקינג בפריסת רשת, המוכרת מה-iPad

מאת 25 בפברואר 2020, 9:30 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לפי תמונה שהודלפה בטוויטר, גרסת iOS 14 של אפל למכשירי ה-iPhone תכלול את פריסת המולטי-טסקינג המוכרת מה-iPad – מה שנראה כאחד השינויים הגדולים שאפל מתכננת לגירסה הבאה של מערכת ההפעלה שלה, שאפל מכריזה עליה באופן מסורתי בכנס המפתחים השנתי שלה, המתקיים מדי שנה בחודש יוני.

בתמונה ובסרטון וידיאו שפרסם בטוויטר בן גסקין, שיש לו מוניטין של מדליף אמין, נראה מכשיר iPhone 11 Max , שמציג את האפליקציות הפועלות ברקע נתצורת רשת של, ולא זו לצד זו כפי שהן מוצגות כיום במכשירי iPhone.

בסרטון הווידיאו מוצג תפעול התכונה החדשה ב-iPhone 11 Max  באמצעות החלקה מטה על המסך.

"זה לא זיוף ולא בדיחה", צייץ גסקין. "זה מחליף מולטי טסקינג בסגנון iPad (שנקרא מחליף גריד) על iPhone, שמופעל בהגדרות הפנימיות בגירסה מוקדמת של iOS 14".

פריסת גריד של אפליקציות רקע – ב-iOS 14 Reviewed by on . לפי תמונה שהודלפה בטוויטר, גרסת iOS 14 של אפל למכשירי ה-iPhone תכלול את פריסת המולטי-טסקינג המוכרת מה-iPad – מה שנראה כאחד השינויים הגדולים שאפל מתכננת לגירסה ה לפי תמונה שהודלפה בטוויטר, גרסת iOS 14 של אפל למכשירי ה-iPhone תכלול את פריסת המולטי-טסקינג המוכרת מה-iPad – מה שנראה כאחד השינויים הגדולים שאפל מתכננת לגירסה ה Rating: 0

הגיבו