תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » LG משיקה את סדרת מכשירי הביניים שלה לשנת 2020

LG משיקה את סדרת מכשירי הביניים שלה לשנת 2020

LG השיקה את קו הטלפונים שלה בסידרת K של מכשירי הביניים, הכוללת שלושה מכשירים: K61, K51S ו-K41S, המתמקדים בחוויית צילום וביכולות מולטימדיה משופרות

מאת 19 בפברואר 2020, 15:04 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

על רקע ביטול תערוכת הסלולר העולמית בברצלונה, שבה הייתה אמורה LG להכריז על השקת המכשירים החדשים שלה לשנת 2020, פרסמה החברה הודעה על השקת קו הטלפונים שלה בסידרת K של מכשירי הביניים, הכוללת שלושה מכשירים: K61, K51S ו-K41S. המכשירים החדשים מתמקדים בחוויית צילום וביכולות מולטימדיה משופרות, וכולם ירשו גם חלק מהיכולות הטכנולוגיות מסדרות הפרימיום של החברה.

שלושת הסמארטפונים נושאים מסך של 6.5 אינץ', ובכולם ארבע מצלמות אחוריות המורכבות ממצלמה ראשית בעלת רזולוציה גבוהה, עדשה עם זווית רחבה, חיישן עומק ולראשונה בסדרת K גם עדשת מקרו. המצלמה הראשית במכשיר K61, בעלת 48MP, והינה המצלמה בעלת הרזולוציה הגבוהה ביותר ש-LG סיפקה באחד ממכשיריה, ומצלמה מתקדמת בעלת 32MP במכשיר K51S.

שלושת המכשירים החדשים כוללים תמיכה וכפתור ייעודי להפעלת Google Assistant, בלוטות' 5 ו-NFC, חיישן טביעת אצבע בגב המכשיר וכן עמידה בתקן ההגנה הצבאי MIL-STD 810G.

המכשירים נבדלים ביניהם ביחס התצוגה, במצלמת הסלפי הקדמית, בסוג המעבד ובמערך הזיכרון.

הסמארטפונים החדשים בסדרת K של LG לשנת 2020 יהיו זמינים בישראל ברבעון השני של השנה, ומחיריהם עדיין לא נמסרו.

LG משיקה את סדרת מכשירי הביניים שלה לשנת 2020 Reviewed by on . על רקע ביטול תערוכת הסלולר העולמית בברצלונה, שבה הייתה אמורה LG להכריז על השקת המכשירים החדשים שלה לשנת 2020, פרסמה החברה הודעה על השקת קו הטלפונים שלה בסידרת K על רקע ביטול תערוכת הסלולר העולמית בברצלונה, שבה הייתה אמורה LG להכריז על השקת המכשירים החדשים שלה לשנת 2020, פרסמה החברה הודעה על השקת קו הטלפונים שלה בסידרת K Rating: 0

הגיבו