תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » לא מתקפל – אבל נפתח בהחלקה

לא מתקפל – אבל נפתח בהחלקה

לפי דיווח באתר הטכנולוגיה CNET, היצרנית TCL פיתחה סמארטפון שנפתח לגודל של טאבלט באמצעות מנגנון החלקה, שהיה אמור להיחשף בתערוכת הסלולר העולמית בברצלונה שבוטלה

מאת 18 בפברואר 2020, 14:45 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מתחרה חדש במשפחת הסמארטפונים המתקפלים, אבל לא מתקפל: היצרנית הסינית TCL מתכננת סמארטפון שהופך לטאבלט באמצעות החלקת המסך. החברה תכננה להציג את המכשיר בתערוכת הסלולר שהייתה אמורה להתקיים בסוף החודש בברצלונה, אך בוטלה בשל מגיפת הקורונה.

תמונות שהשיג אתר הטכנולוגיה CNET מציגות מכשיר שנראה כמו סמארטפון רגיל, אך בעיצוב שלא הוצג אף פעם, של מסך שמחליק ונפתח לגודל של טאבלט – בדומה להרחבה של שולחן אוכל.

מתוך התמונות לא ברור באיזה מנגנון החלקה משתמשת החברה, אבל כשהוא במצב פתוח המסך נראה חלק וללא "תפר".

העיצוב המעניין הזה הוא בעל יתרון מבחינת הייצור, מפני שהוא מייתר את הסיבוכים שבמסך מתקפל וב"קמט" שהוא עלול ליצור כתוצאה מבלאי, ולא כרוך בהוספת מסך למכשיר, כמו במכשירים המקופלים שהוצגו עד כה, ולכן יכול להסתפק בסוללה רגילה של סמארטפון לצורך תפקוד טוב, מאחר שהמסך הוא אחד מזוללי הסוללה הכבדים בסמארטפונים.

בשנה האחרונה הציגה TCL כמה דגמי אב של מכשירים מתקפלים, בהם גם אחד שמתקפל פעמיים לגודל של שליש מהמצב הפתוח.

לאור הביטול של תערוכת הסלולר, החברה עדיין לא פרסמה מתי תציג את מכשיריה החדשים.

לא מתקפל – אבל נפתח בהחלקה Reviewed by on . מתחרה חדש במשפחת הסמארטפונים המתקפלים, אבל לא מתקפל: היצרנית הסינית TCL מתכננת סמארטפון שהופך לטאבלט באמצעות החלקת המסך. החברה תכננה להציג את המכשיר בתערוכת הסל מתחרה חדש במשפחת הסמארטפונים המתקפלים, אבל לא מתקפל: היצרנית הסינית TCL מתכננת סמארטפון שהופך לטאבלט באמצעות החלקת המסך. החברה תכננה להציג את המכשיר בתערוכת הסל Rating: 0

הגיבו