תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » גיא שמש מונה לסמנכ"ל ארגון האפליקציות של נוקיה
גיא שמש, סמנכ"ל ארגון האפליקציות בחטיבת התוכנה של נוקיה. צילום: נועה פנוש

גיא שמש מונה לסמנכ"ל ארגון האפליקציות של נוקיה

הארגון מהווה חלק מחטיבת התוכנה של החברה ● שמש מתכוון לפעול כדי להגדיל לא רק את עסקי הארגון והחטיבה, אלא גם את המגוון של העובדים בהם - כפי שעשה עד כה בסניף הישראלי של נוקיה

מאת 18 בפברואר 2020, 12:56 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

נוקיה מינתה באחרונה את גיא שמש לצוות הניהולי של חטיבת התוכנה שלה, כסמנכ״ל ארגון האפליקציות.

ארגון האפליקציות אמון על פיתוח יישומים שרצים באופן טבעי בענן, בהם פתרונות בתחומי האבטחה, הניהול ואנליזת הרשתות, ניהול יחידות הקצה ואורקסטרציית הענן. מוצרי חטיבת התוכנה של נוקיה מותקנים במאות חברות טלקו ואנטרפרייז ברחבי העולם.

לפני מינויו מילא שמש תפקידים שונים בעסקי הענן של נוקיה, כאשר בתפקידו האחרון הוא ניהל את היחידה העסקית CloudBand, שנוסדה בישראל ב-2011. בטרם הצטרף לנוקיה הוא מילא תפקידים בסיסקו.

כתומך בחיזוק ובפיתוח כשרון מקומי, שמש עוסק רבות בגידול ובפיתוח המשרד של נוקיה בישראל ומעורב בתכניות שונות, מאפשרות לחברות בינלאומיות בעלות משרד בארץ ולסטארט-אפים להגיע לעובדים מוכשרים מקומיים. כמו כן, הוא תומך נלהב בתחום הגיוון בעבודה ופועל לגידול בהעסקת עובדים המגיעים מאוכלוסיות ומגזרים פחות מיוצגים בתעשיית ההיי-טק הישראלית, דוגמת חרדים, נשים וערבים אזרחי ישראל. שמש אף יזם פעילות משותפת של נוקיה ישראל עם חברות טכנולוגיה מהרשות הפלסטינית.

בנוקיה אומרים כי גישתו השקולה של שמש להשפעה של תעשיית ההיי-טק הישראלית על פיתוחים וטרנדים גלובליים, יחד עם הפעילות לפיתוח הכישרון המקומי ולהעמקת נושא הגיוון, מהווים רכיב משמעותי בגדילתה של החברה בישראל. שמש אמר כי הוא מתכוון לפעול על פי אותן גישות גם בתפקידו החדש, על מנת לפתח את חטיבת התוכנה של נוקיה.

לדברי שמש, "הסניף הישראלי של נוקיה נחשב למרכז חדשנות ופיתוח חשוב ומשמעותי ביותר עבור החברה. יושבים כאן כישרונות מדהימים בתחומי פיתוח שונים, מומחי ענן, רשתות ולמידה עמוקה, חוקרי בל-לבס ועוד, שמפתחים פתרונות לעולם הטלקו. אני מתכוון לפעול לגידול משמעותי של הסניף הישראלי בכישרונות נוספים, ולהמשיך להשפיע על התעשייה העולמית".

גיא שמש מונה לסמנכ"ל ארגון האפליקציות של נוקיה Reviewed by on . נוקיה מינתה באחרונה את גיא שמש לצוות הניהולי של חטיבת התוכנה שלה, כסמנכ״ל ארגון האפליקציות. ארגון האפליקציות אמון על פיתוח יישומים שרצים באופן טבעי בענן, בהם פת נוקיה מינתה באחרונה את גיא שמש לצוות הניהולי של חטיבת התוכנה שלה, כסמנכ״ל ארגון האפליקציות. ארגון האפליקציות אמון על פיתוח יישומים שרצים באופן טבעי בענן, בהם פת Rating: 0

הגיבו