תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » וואווי מצטרפת למיזם שנועד לבנות חנות אפליקציות שתתחרה ב-Google Play

וואווי מצטרפת למיזם שנועד לבנות חנות אפליקציות שתתחרה ב-Google Play

הענקית הסינית החליטה להשתלב במיזם GDSA, שהוקם על ידי שיאומי, ויבו ואופו - שלוש יצרניות הטלפונים הגדולות האחרות בסין - שנועד ללבנות חנות אפליקציות שתתחרה בחנות האפליקציות של גוגל

מאת 9 בפברואר 2020, 13:18 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

האם החרם האמריקני על וואווי, שעדיין לא הוסר, יוביל לבסוף לפגיעה משמעותית דווקא בגוגל? הענקית הסינית, שהחלה כבר בפיתוח של אלטרנטיבות לשירותי גוגל שהיא לא יכולה להתקין במכשיריה שלה, ואף לבנות אקו סיסטם לטובת מפתחים ייעודיים, החליטה להשתלב גם במיזם GDSA, שהוקם על ידי שיאומי, ויבו ואופו – שלוש יצרניות הטלפונים הגדולות האחרות בסין.

המיזם, Global Developer Service Alliance בשמו המלא, נועד לבנות חנות אפליקציות שתתחרה ב-Google Play, חנות האפליקציות של גוגל, לכל עניין ודבר. למעשה, השותפו אף טוענות שהן יהיו הרבה יותר ידידותיות למפתחים מאשר גוגל – והכוונה היא כנראה בעיקר למונטיזציה ולמספר האחוזים שיידרשו המפתחים להשאיר לטובת מפעילות החנות.

ההשקה המלאה של המיזם אמורה להתרחש במרץ הקרוב אם לא יהיו עיכובים עקב מגיפת הקורונה.

למרות שהצטרפה אחרונה, וואווי אמורה להיות הכוח המניע מאחורי הפרויקט הזה שכבר הקים אתר ייעודי, שבו הוא פונה לקהילת המפתחים העולמית.

"GDSA מצפה לעבוד עם מפתחים יוצאי דופן כדי להתקדם יחד ולהשיג שיתוף פעולה win-win", נכתב באתר, שכבר כולל אפשרות להירשם לשירות ואף ללמוד כיצד להעלות אליו אפליקציות.

וואווי מצטרפת למיזם שנועד לבנות חנות אפליקציות שתתחרה ב-Google Play Reviewed by on . האם החרם האמריקני על וואווי, שעדיין לא הוסר, יוביל לבסוף לפגיעה משמעותית דווקא בגוגל? הענקית הסינית, שהחלה כבר בפיתוח של אלטרנטיבות לשירותי גוגל שהיא לא יכולה ל האם החרם האמריקני על וואווי, שעדיין לא הוסר, יוביל לבסוף לפגיעה משמעותית דווקא בגוגל? הענקית הסינית, שהחלה כבר בפיתוח של אלטרנטיבות לשירותי גוגל שהיא לא יכולה ל Rating: 0

הגיבו