תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » דיווח: אפל מתכננת ייצור המוני של דגם iPhone מוזל כבר בחודש הבא

דיווח: אפל מתכננת ייצור המוני של דגם iPhone מוזל כבר בחודש הבא

לפי מידע שהתקבל מגורמים המקורבים לתוכנית של אפל, נראה כי ספקים של החברה מתכננים להתחיל כבר בפברואר בהרכבת מכשירי iPhone חדשים מוזלים, שאפל תשיק בחודש מרץ הקרוב כדי לפנות לפלח רחב יותר של שוק הסמארטפונים העולמי לקראת כניסתם של מכשירי דור 5 בהמשך השנה

מאת 23 בינואר 2020, 16:32 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

לפי מידע שהתקבל מגורמים המקורבים לתוכנית של אפל, נראה כי ספקים של החברה מתכננים להתחיל כבר בפברואר בהרכבת מכשירי iPhone חדשים מוזלים, שאפל תשיק בחודש מרץ הקרוב כדי לפנות לפלח רחב יותר של שוק הסמארטפונים העולמי לקראת כניסתם של מכשירי דור 5 בהמשך השנה.

לטענת אדם המכיר את מפת הדרכים שלה, הענקית מקופרטינו צפויה לחשוף רשמית את הטלפון החדש כבר בחודש מרץ. עוד הוסיפו אותם גורמים, כי עבודות ההרכבה של המכשיר החדש יחולקו בין פוקסקון, תאגיד פגאטרון ותאגיד ויסטרון.

יהיה זה הדגם הראשון של iPhone זול מאז דגם ה-SE. הוא ייראה דומה ל-iPhone 8 משנת 2017 ויכלול מסך בגודל 4.7 אינץ'. דגם ה-iPhone 8 עדיין נמצא בשוק ונמכר כעת ב-499 דולר, זאת לעומת דגם ה-iPhone SE שנמכר על ידי אפל תמורת 399 דולר כאשר הושק בשנת 2016.

במכשיר הזה תשתמש אפל בטכנולוגיה המבוססת שלה לזיהוי מגע בכפתור הבית ולא בחיישן טביעת אצבע משולב במסך כמו אצל רוב המתחרות המודרניות באנדרואיד. המכשיר גם לא יכלול זיהוי פנים בטכנולוגיית Face ID של אפל, אך הוא יכלול את אותו המעבד של מכשיר הדגל הנוכחי שלה, ה-iPhone 11.

אפל סירבה להגיב לדיווחים.

מכשירי ה-iPhone הזולים יותר של אפל הוכחו כפופולריים בקרב צרכנים, כמו גם המכשירים האחרונים שלה, בהם ה-iPhone 11 האחרון, שמחירו ההתחלתי היה נמוך ב-50 דולר לעומת התמחור המקובל של אפל. באחרונה אף דווח, כי בשל ביקוש חזק לדגמי ה-iPhone 11 האחרונים, ביקשה אפל מיצרנית השבבים הטאיוואנית שלה לייצר יותר שבבים ברבעון הנוכחי.

על פי דיווחים שונים, השנה אפל מתכננת השקה של שלל מכשירי iPhone חדשים, שיכללו קישוריות דור 5, מעבדים מהירים יותר ומצלמות תלת מימד חדשות בגב המכשיר.

מכשירים זולים יותר עשויים לעזור לחברה להתמודד טוב יותר בשווקים המתפתחים התחרותיים ביותר, בעלי הצמיחה המהירה ביותר, במיוחד הודו. מכשירי אייפון עדיין קשים למכירה במדינה, המוצפת ביריבי אנדרואיד במחירים אגרסיביים, הנמכרים בפחות מ-200 דולר.

ענקית הטכנולוגיה האמריקנית מקווה כי משלוחי המכשירים יחזרו לצמיחה השנה, והציבה לעצמה יעד למכור יותר מ-200 מיליון מכשירים בשנת 2020. נראה כי אפל בונה על כך, שיורשו של דגם ה-iPhone SE ימלא תפקיד משמעותי במשימה זו.

דיווח: אפל מתכננת ייצור המוני של דגם iPhone מוזל כבר בחודש הבא Reviewed by on . לפי מידע שהתקבל מגורמים המקורבים לתוכנית של אפל, נראה כי ספקים של החברה מתכננים להתחיל כבר בפברואר בהרכבת מכשירי iPhone חדשים מוזלים, שאפל תשיק בחודש מרץ הקרוב לפי מידע שהתקבל מגורמים המקורבים לתוכנית של אפל, נראה כי ספקים של החברה מתכננים להתחיל כבר בפברואר בהרכבת מכשירי iPhone חדשים מוזלים, שאפל תשיק בחודש מרץ הקרוב Rating: 0

הגיבו