תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » המעטפה של גוגל ש-"מחביאה" את הסמארטפון מעצמכם

המעטפה של גוגל ש-"מחביאה" את הסמארטפון מעצמכם

גוגל השיקה אפליקציה שמאפשרת להדפיס מעטפת נייר, שהכנסת הסמארטפון לתוכה מונעת שימוש במכשיר לבד משיחות

מאת 23 בינואר 2020, 11:56 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

רוצים לעזור לעצמכם להיגמל מהסמארטפון? גוגל באה לעזרתכם עם "פטנט" מיוחד: מעטפה שמכניסים לתוכה את הסמארטפון ומאפשרת רק לבצע ולקבל שיחות. אבל יש מגבלה – המעטפה מתאימה כרגע רק למכשירי Pixel 3A.

אם אתם בין אלה שיש לכם Pixel 3A – הרעיון של גוגל עובד כך:

הורידו את אפליקציית Envelope מחנות Play, הדפיסו את קובץ ה-pdf של המעטפה, גזרו וקפלו בהתאם לסימונים – והנה בידכם המעטפה.

כשתהיו מוכנים לעשות פסק זמן מהסמארטפון – הפעילו את אפליקציית Envelope, החליקו  את מכשיר ה-Pixel 3A למעטפה וסגרו אותה (ההמלצה היא להשתמש בדבק). וזהו. קחו בחשבון, שפתיחת המעטפה לאחר הדבקתה תגרום להריסתה, כך שאולי כדאי מראש להדפיס ולקפל כמה מעטפות… שיהיה.

ברגע שהמכשיר נמצא בתוך המעטפה, תוכלו רק לחייג מספרים, להשתמש בחיוג מהיר וגם לדעת מה השעה על ידי הארת הספרות על לוח המספרים.

בווידיאו שפרסמה גוגל ביו-טיוב, מוצגת גם גירסה של המעטפה שמאפשרת רק לצלם תמונות ווידיאו.

גוגל גם פרסמה ב-GitHub את קוד המקור של האפליקציה, שמאפשר למביני דבר להכין מעטפה, שמאפשרת לבצע משימות שונות משיחות או צילום, ואף לשתף את הקהילה בתוצאה היצירתיות.

בתוך כך, במסגרת ה"דאגה" של גוגל לשימוש היתר בסמארטפונים, פרסמה החברה אפליקציה בשם Activity Bubbles, המציגה על המסך בועה בכל פעם שאתם משתמשים במכיר – שהולכת וגדלה ככל שמתארך הזמן שאתם משתמשים בו. אם מסך הבית שלכם מתמלא בבועות – זה הסימן לכך שהגזמתם…

המעטפה של גוגל ש-"מחביאה" את הסמארטפון מעצמכם Reviewed by on . רוצים לעזור לעצמכם להיגמל מהסמארטפון? גוגל באה לעזרתכם עם "פטנט" מיוחד: מעטפה שמכניסים לתוכה את הסמארטפון ומאפשרת רק לבצע ולקבל שיחות. אבל יש מגבלה – המעטפה מתא רוצים לעזור לעצמכם להיגמל מהסמארטפון? גוגל באה לעזרתכם עם "פטנט" מיוחד: מעטפה שמכניסים לתוכה את הסמארטפון ומאפשרת רק לבצע ולקבל שיחות. אבל יש מגבלה – המעטפה מתא Rating: 0

הגיבו