תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » G9 העתידי של LG – מכשיר "על בטוח"

G9 העתידי של LG – מכשיר "על בטוח"

לפי תמונות ההדמיה שפרסם בטוויטר,המדליף הסדרתי [email protected], נראה שהמכשיר החדש יציג גישה פשוטה, "על-בטוח", של מכשיר דגל המבוסס בעיקרו על שדרוגים ושיפורים של הדגם הקודם, G8X

מאת 7 בינואר 2020, 15:12 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

המועד ההולך ומתקרב של השקת דגמי הגלקסי S11 החדשים של סמסונג מוליד שמועות והדלפות על מכשירים שיתחרו מולו, והפעם בגזרת המתחרים: G9 מבית LG.

לפי הדלפה מבית המדליף הסדרתי [email protected], שנעזר בבלוג Kashkarocom, המכשיר העתידי של החברה – ה-G9, יוכרז בתערוכת הסלולר העולמית MWC בברצלונה בחודש הבא. לפי תמונות ההדמיה שפרסם בטוויטר, נראה שהמכשיר החדש יציג גישה פשוטה, "על-בטוח", של מכשיר דגל המבוסס בעיקרו על שדרוגים ושיפורים של הדגם הקודם, G8.

בגבו נראות ארבע מצלמות, ו-LG כנראה תצטרף למגמה של שילוב חיישן טביעת האצבע בתוך המסך, שיגדל ל-6.7-6.9 אינץ', ויהיה בעל מסגרת דקיקה מאוד. עוד עולה מהתמונות, כי המצלמה הקדמית תהיה ממוקמת בגומה בחלק העליון של המסך, ובשונה מחברות אחרות שנטשו אותו – יכלול המכשיר את שקע 3.5 מ"מ לאוזניות – אולי אפילו כהצהרת דווקא למגמה של העלמתו, כדי להותיר את האפשרות הזאת למי שלא מחבבים דונגלים ואוזניות בלוטות'.

 

G9 העתידי של LG – מכשיר "על בטוח" Reviewed by on . המועד ההולך ומתקרב של השקת דגמי הגלקסי S11 החדשים של סמסונג מוליד שמועות והדלפות על מכשירים שיתחרו מולו, והפעם בגזרת המתחרים: G9 מבית LG. לפי הדלפה מבית המדליף המועד ההולך ומתקרב של השקת דגמי הגלקסי S11 החדשים של סמסונג מוליד שמועות והדלפות על מכשירים שיתחרו מולו, והפעם בגזרת המתחרים: G9 מבית LG. לפי הדלפה מבית המדליף Rating: 0

הגיבו