תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » אפל עשויה לפצל את מכשירי iPhone 12 התומכים בדור 5 לשתי השקות

אפל עשויה לפצל את מכשירי iPhone 12 התומכים בדור 5 לשתי השקות

לפי דיווחים חדשים של האנליסט הפיננסי, אפל תפצל את השקת מכשירי דור 5 העתידיים שלה לשני מועדים – ספטמבר השנה לדגמי תת 6 מה"צ, ודצמבר או ינואר 2021 לדגמי גלים מילימטריים

מאת 7 בינואר 2020, 14:05 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בחודשים האחרונים מופיעים בצורה עקבית דיווחים שונים בהקשר לדגמי iPhone 12 של אפל, שיתמכו בטכנולוגיית דור 5 ויושקו בספטמבר השנה. בניגוד לדיווחים האלה, גם של האנליסט מינג-צ'י קואו, שיש לו מוניטין מבוססים כמי שמדייק בהערכותיו, על השקה צפויה של ארבעה מכשירי דור 5 של אפל, שיכללו דגמי תת 6 מה"צ וגלים מילימטריים, טוענים דיווחים חדשים של האנליסט הפיננסי מדי חוסייני מקבוצת Susquehanna, המסתמכים על בדיקות בשרשרת האספקה של אפל, כי החברה תשהה את ההשקה של דגמי גלים מילימטריים לדצמבר 2020 או לינואר 2021.

המשמעות היא, שדגמי דור 5 של אפל יושקו בשני שלבים ויפוצלו לשתי קבוצות, שהראשונה, הצפויה בספטמבר, היא של דגמי תת 6 מג"צ, והשנייה, של גלים מילימטריים, תושק בדצמבר או בינואר.

"העיכוב בהשקה, לפי בדיקותינו, נובע מהחלטתה של אפל לשלב במכשירים את האנטנה שהיא מפתחת במקום לרכוש אותה מחברות צד שלישי", ציין חוסייני. כזכור, אפל רכשה את חטיבת המודמים מאינטל כדי לפתח בעצמה את המודמים והאנטנות, ולפי הערכות שדווחו בשוק, הם יהיו מוכנים לשימוש ב-2022.

על בסיס המידע הזה, מעריכים ב-Susquehanna, כי אפל תמכור 60 מיליון מכשירי דור 5 ב-2020 – 52 מיליון של דגמי תת-6 מה"צ, ו-8 מיליון דגמי גלים מילימטריים.

חוסייני צופה גם, שאחד מדגמי דור 5 של ה-iPhone יהיה בעל מסך LCD, לעומת הערכותיו של קואו, כי כל ארבעת הדגמים של החברה יהיו בעלי מסך OLED.

טכנולוגיית גלים מילימטריים היא המהירה ביותר בדור 5, שעושה שימוש בספקטרום חדש כדי לספק מהירויות הורדה תיאורטיות של יותר מ-1 ג'יגה-בייט לשנייה. תת 6 מה"צ היא אטית יותר, אך עדיין מהירה מ-4G LTE, שיש לה כיסוי רחב יותר, מה שהופך אותה למתאימה יותר לאזורים נידחים.

אפל עשויה לפצל את מכשירי iPhone 12 התומכים בדור 5 לשתי השקות Reviewed by on . בחודשים האחרונים מופיעים בצורה עקבית דיווחים שונים בהקשר לדגמי iPhone 12 של אפל, שיתמכו בטכנולוגיית דור 5 ויושקו בספטמבר השנה. בניגוד לדיווחים האלה, גם של האנלי בחודשים האחרונים מופיעים בצורה עקבית דיווחים שונים בהקשר לדגמי iPhone 12 של אפל, שיתמכו בטכנולוגיית דור 5 ויושקו בספטמבר השנה. בניגוד לדיווחים האלה, גם של האנלי Rating: 0

הגיבו