תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » למרות החרם: גרסת האנדרואיד הבאה תהיה זמינה במכשירי וואווי
וואווי

למרות החרם: גרסת האנדרואיד הבאה תהיה זמינה במכשירי וואווי

החברה הודיעה על כך באתר הבריטי שלה ● בתוך כך, מנכ"ל וואווי בוחן חלופות אחרות - במוסקבה

מאת 24 ביוני 2019, 18:11 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל הודיעה לא מכבר על הפסקת הקשרים המסחריים שלה עם וואווי בעקבות הכנסתה ל-"רשימה השחורה" של החברות שכל מסחר אתן מצריך אישור מיוחד ממשרד המסחר האמריקני. אלא שהיצרנית הסינית הודיעה שגרסת אנדרואיד Q הבאה של גוגל תהיה זמינה לכל משתמשי הסמארטפונים שלה, כולל מכשירי הדגל האחרונים.

במטרה להרגיע את המשתמשים במכשיריה, פרסמה וואווי באתר הבריטי שלה דף בשם Huawei answers, שבו היא ציינה כי "כל הסמארטפונים, הטאבלטים ומחשבי ה-PC של וואווי ימשיכו לקבל טלאי אבטחה, עדכוני אנדרואיד ותמיכה ממיקרוסופט. כל מי שכבר רכש או עומד לרכוש סמארטפון של וואווי יכול להמשיך לקבל גישה לעולם האפליקציות, כמו שעשה תמיד. כלל המכשירים ימשיכו להיות מכוסים באמצעות אחריות היצרן שלנו ויקבלו שירות תמיכה מלא בהתאם. המכשירים הפופולריים העכשוויים שלנו, כולל סדרת ה-P30, יהיו בעלי גישה לאנדרואיד Q". היא ציינה בהודעתה כי "למעשה, כבר השקנו תכנית בטה למפתחים לאנדרואיד Q, שכבר רצה על מכשיר ה-Mate 20 Pro".

כמו כן, וואווי מפרטת באתר תשובות לשאלות שונות בנוגע לשימוש באנדרואיד ובאפליקציות.

מלחמה בחרם האמריקני – גם דרך רוסיה

וואווי נלחמת בחרם האמריקני בחזיתות רבות, בתקווה שהוא יוסר והיא תוכל להמשיך להשתמש באנדרואיד כמערכת ההפעלה שעליה מתבססים מכשיריה. מכל מקום, ענקית הטכנולוגיה פיתחה מערכת הפעלה קניינית משלה, אם כי עדיין לא הכניסה אותה לפעולה.

בתוך כך, סוכנות הידיעות הרוסית RIA פרסמה שוואווי תחל בשיחות עם משרד התקשורת במוסקבה על האפשרות להשתמש במערכת ההפעלה הרוסית אורורה, שפותחה על בסיס מערכת ההפעלה הפינית Sailfish. אתר The Bell ציין שמנכ"ל וואווי כבר נפגש עם שר התקשורת והפיתוח הדיגיטלי של רוסיה, קונסטנטין נוסקוב, ודן אתו בשני נושאים: הראשון הוא התקנה מוקדמת של אורורה במקום אנדרואיד על חלק ממכשירי וואווי. לפי מקור הידיעה, ששמו לא פורסם, החברה הסינית כבר בוחנת מכשירים שמותקנת בהם מערכת ההפעלה הרוסית. הנושא השני שבו דנו שני הבכירים, לפי הדיווח, היה העברת חלק מקווי הייצור של מכשירי החברה הסינית לרוסיה.

למרות החרם: גרסת האנדרואיד הבאה תהיה זמינה במכשירי וואווי Reviewed by on . גוגל הודיעה לא מכבר על הפסקת הקשרים המסחריים שלה עם וואווי בעקבות הכנסתה ל-"רשימה השחורה" של החברות שכל מסחר אתן מצריך אישור מיוחד ממשרד המסחר האמריקני. אלא שהי גוגל הודיעה לא מכבר על הפסקת הקשרים המסחריים שלה עם וואווי בעקבות הכנסתה ל-"רשימה השחורה" של החברות שכל מסחר אתן מצריך אישור מיוחד ממשרד המסחר האמריקני. אלא שהי Rating: 0

הגיבו