תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » הדלפה: ה-Pixel 3a יגיע גם בצבע סגול
גוגל. צילום: BigStock

הדלפה: ה-Pixel 3a יגיע גם בצבע סגול

גוגל יוצאת מ-"תבנית" צבעי המכשירים הקלאסית ותשיק גרסה של המכשיר החדש בצבע סגלגל-לבנדר בהיר, עם כפתור הדלקה ירוק - כך לפחות אוון בלאס, מ-"מלכי" ההדלפות של מכשירי האנדרואיד

מאת 29 באפריל 2019, 12:12 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ועידת המפתחים של גוגל ההולכת ומתקרבת, שתיפתח ב-7 במאי, מעוררת גל של ניחושים בנוגע למכשירי הביניים שהחברה תחשוף באירוע – ה-Pixel 3a וה-Pixel 3a XL.

אוון בלאס, מ-"מלכי" ההדלפות של מכשירי האנדרואיד, צייץ בסוף השבוע כי אחד הצבעים הצפויים למכשירים החדשים יהיה סגלגל-לבנדר בהיר, עם כפתור הדלקה ירוק. זאת, לאחר שבהדלפה הקודמת שלו הוא פרסם תמונה של מכשיר לבן עם כפתור הדלקה כתום.

לא ידוע אם המכשירים יושקו בצבעים נוספים, אבל אם השמועות הללו נכונות, גוגל מתיישרת במהלך זה עם המגמה העכשווית של ייצור מכשירים בצבעים שונים חוץ מהצבעים הקלאסיים שחור, לבן, אפור וכדומה.

מה שידוע עד כה על ה-Pixel 3a הוא שגודל מסך ה-OLED שלו יהיה 5.6 אינץ' ברזולוציה של 1,080 על 2,220 עם מסגרת מתכתית, שבחלקה העליון תמוקם מצלמה קדמית. בגב המכשיר צפויה מצלמה אחורית יחידה. עוד צופים המנחשים את שובו של חיישן טביעת האצבע לחלק האחורי העליון של המכשיר, כמו גם שימוש בפלסטיק ולא בזכוכית.

לגבי מחירם של המכשירים, ההערכות מדברות על טווח של 400-500 דולר.

הדלפה: ה-Pixel 3a יגיע גם בצבע סגול Reviewed by on . ועידת המפתחים של גוגל ההולכת ומתקרבת, שתיפתח ב-7 במאי, מעוררת גל של ניחושים בנוגע למכשירי הביניים שהחברה תחשוף באירוע - ה-Pixel 3a וה-Pixel 3a XL. אוון בלאס, מ- ועידת המפתחים של גוגל ההולכת ומתקרבת, שתיפתח ב-7 במאי, מעוררת גל של ניחושים בנוגע למכשירי הביניים שהחברה תחשוף באירוע - ה-Pixel 3a וה-Pixel 3a XL. אוון בלאס, מ- Rating: 0

הגיבו