תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » פלאפון שדרגה את ליבת הרשת ותאפשר שיחות על גבי Wi-Fi
שירות חדש בפלאפון: שיחות באמצעות Wi-Fi. צילום אילוסטרציה: BigStock

פלאפון שדרגה את ליבת הרשת ותאפשר שיחות על גבי Wi-Fi

החברה השיקה את VoLTE - שירות שיחה שמאפשר איכות קול ב-HD ואינטגרציה רציפה עם Wi-Fi Calling, שמאפשר להמשיך ולשוחח במקומות שבהם הכיסוי הסלולרי חלש יותר ● בכך היא מצטרפת לפרטנר, שמציעה שירות דומה כבר שנה

מאת 16 באפריל 2019, 17:31 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

פלאפון הודיעה היום (ג') כי היא שדרגה את ליבת הרשת לארכיטקטורת IMS של אריקסון, ובכך מתאפשר לה ניצול יעיל יותר של משאבי הרשת. בעקבות השדרוג החברה משיקה שני שירותים – VoLTE ו-WiFi Calling, שמאפשרים לבצע שיחות על גבי רשת הדור הרביעי ועל גבי הרשת האלחוטית הביתית.

ה-VoLTE (ר"ת Voice over LTE) הוא שירות שיחה מתקדם על גבי הרשת הסלולרית, שמאפשר איכות קול משופרת (HD) ואינטגרציה רציפה עם שירות Wi-Fi Calling, שמאפשר להמשיך ולשוחח במקומות שבהם הכיסוי הסלולרי חלש יותר.

שני השירותים החדשים אינם כרוכים בתשלום, מתאפשרים ללא צורך באפליקציה ייעודית וניתנים להפעלה עצמית ממכשיר הסמארטפון – במכשירים תומכים.

יצוין כי בפרטנר השירות קיים כבר מזה שנה, אולם הוא לא קיים בסלקום, ב-HOT mobile, בגולן טלקום ובאקספון.

אילן סיגל, סמנכ"ל השיווק של פלאפון, ציין כי "אנחנו מכירים מכירה בצורך של הלקוח להיות מחובר וזמין מכל מקום ובכל זמן, כמו גם בציפייה לקבל מחברת הסלולר שירות מתקדם, איכותי וחדשני, ליצירת חוויה מעולה. בשנים האחרונות הובלנו מהלכים רבים והשקנו שירותים מתקדמים וחדשניים לטובת הלקוח. אנחנו ממשיכים להשקיע ברשת, והטמעת מערכת ה-IMS מאפשרת לספק ללקוח שירותים כמו ה-VoLTE וה-Wi-Fi calling".

פלאפון שדרגה את ליבת הרשת ותאפשר שיחות על גבי Wi-Fi Reviewed by on . פלאפון הודיעה היום (ג') כי היא שדרגה את ליבת הרשת לארכיטקטורת IMS של אריקסון, ובכך מתאפשר לה ניצול יעיל יותר של משאבי הרשת. בעקבות השדרוג החברה משיקה שני שירותי פלאפון הודיעה היום (ג') כי היא שדרגה את ליבת הרשת לארכיטקטורת IMS של אריקסון, ובכך מתאפשר לה ניצול יעיל יותר של משאבי הרשת. בעקבות השדרוג החברה משיקה שני שירותי Rating: 0

הגיבו