תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » חדש ב-Google Maps: דיווח על תאונות ועומסים
Google Maps. צילום: BigStock

חדש ב-Google Maps: דיווח על תאונות ועומסים

שש שנים לאחר רכישת Waze, מצרפת גוגל את האפשרות שקיימת באפליקציה הישראלית לשירות המפות שלה

מאת 7 באפריל 2019, 17:44 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מאז ראשית ימיה, Waze מאפשרת למשתמשיה לדווח על תאונות דרכים, פקקים ועומסים, לנוחות קהילת המשתמשים כולה, אך עד כה, על אף שגוגל רכשה את האפליקציה, האפשרות הזאת לא הייתה קיימת במלואה ב-Google Maps.

כעת, הוסיפה גוגל לאפליקציית המפות שלה בעדכון החדש את אותה האפשרות לדיווח על תאונות ועומסים. לפני התוספת הזאת, אפשר היה לדווח על תאונות, נקודות ביקורת של משטרה ומצלמות מהירות, אך לא היה אפשר לדווח ידנית על עיכובים ועומסים, ולאפשר למשתמשים אחרים להתעדכן בכך.

לפי הדיווח באתר 9to5Google, התכונה החדשה תיפרס במהלך השבוע, ובינתיים לא ברור אם היא תגיע רק למשתמשי אנדרואיד או גם למשתמשי iOS. כמו כן, עדיין לא ידוע באילו מדינות או אזורים תיפרס התכונה כחלק מדיווח על תאונה.

חדש ב-Google Maps: דיווח על תאונות ועומסים Reviewed by on . מאז ראשית ימיה, Waze מאפשרת למשתמשיה לדווח על תאונות דרכים, פקקים ועומסים, לנוחות קהילת המשתמשים כולה, אך עד כה, על אף שגוגל רכשה את האפליקציה, האפשרות הזאת לא מאז ראשית ימיה, Waze מאפשרת למשתמשיה לדווח על תאונות דרכים, פקקים ועומסים, לנוחות קהילת המשתמשים כולה, אך עד כה, על אף שגוגל רכשה את האפליקציה, האפשרות הזאת לא Rating: 0

הגיבו