תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » ווטסאפ נמצאת בשלבי פיתוח מתקדמים של דפדפן פנימי
בקרוב עם דפדפן. ווטסאפ

ווטסאפ נמצאת בשלבי פיתוח מתקדמים של דפדפן פנימי

הדפדפן יופעל כשהמשתמש יפתח קישור שנשלח אליו לאפליקציה מבלי לצאת ממנה, ויתריע כשהקישור מפנה לדפים נגועים ● כמו כן, היא מפתחת תכונת חיפוש תמונות, במטרה למנוע פייק ניוז

מאת 18 במרץ 2019, 15:56 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ווטסאפ מפתחת עדכון חדש לאפליקציה שלה, שיתמוך בדפדפן פנימי – כך דווח בסוף השבוע. כדי להפעיל אותו תידרש גרסת אנדרואיד 4.1 או יותר. התכונה החדשה מצויה בשלב ניפוי הבאגים, לפני שתופץ לכל המשתמשים.

הדפדפן המוטמע באפליקציית המסרים המידיים יופעל כאשר המשתמש יפתח קישור שנשלח אליו באפליקציה מבלי לצאת ממנה, ויתריע כשהקישור יפנה לדפים הנגועים בתוכן זדוני. משתמשים שאינם מעוניינים להשתמש בתכונה החדשה יוכלו לכבות את האפשרות בהגדרות.

בשלב הנוכחי של הפיתוח, ווטסאפ לא מאפשרת לבצע צילום מסך או לכידת וידיאו כאשר תכונת הדפדפן הפנימי פעילה, ולא ידוע אם זה ישתנה בעתיד. בנוסף, היסטוריית הגלישה בדפדפן הפנימי אינה נגישה בפייסבוק ובווטסאפ (ששייכת לה).

בתוך כך, דווח כי פלטפורמת הצ'ט הפופולרית מפתחת תכונה נוספת לאפליקציה שלה, של חיפוש תמונות ברשת של תמונות שהתקבלו או נשלחו בצ'טים באמצעות API של גוגל – מה שמאפשר למצוא ברשת תמונות דומות או זהות. לאחר הורדת התמונה, האפליקציה תפתח את הדפדפן ותציג את תוצאות החיפוש. יעילותה של תוספת זו היא ביכולתה לסייע באיתור פייק ניוז. כאשר מתקבלת תמונה בווטסאפ – באמצעות תכונת החיפוש הזאת ניתן למצוא ברשת את ההקשר של התמונה ולבדוק את אמינותה.

ווטסאפ נמצאת בשלבי פיתוח מתקדמים של דפדפן פנימי Reviewed by on . ווטסאפ מפתחת עדכון חדש לאפליקציה שלה, שיתמוך בדפדפן פנימי - כך דווח בסוף השבוע. כדי להפעיל אותו תידרש גרסת אנדרואיד 4.1 או יותר. התכונה החדשה מצויה בשלב ניפוי ה ווטסאפ מפתחת עדכון חדש לאפליקציה שלה, שיתמוך בדפדפן פנימי - כך דווח בסוף השבוע. כדי להפעיל אותו תידרש גרסת אנדרואיד 4.1 או יותר. התכונה החדשה מצויה בשלב ניפוי ה Rating: 0

הגיבו