תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » אישום: ביצע עבירות מין ביותר מ-30 קטינות באמצעות אינסטגרם
כתב אישום בחשד לביצוע מעשי פדופיליה בטיק טוק. צילום אילוסטרציה: BigStock

אישום: ביצע עבירות מין ביותר מ-30 קטינות באמצעות אינסטגרם

חיים דמקינר מנהריה נאשם בכך שפנה לקטינות ולשלוש בגירות מחשבונות מזויפים שפתח ברשת החברתית, וגרם להן להתפשט ולשלוח לו סרטונים מיניים שלהן ● הוא מואשם במעשה אינוס, מעשה סדום ומעשים מגונים

מאת 25 בפברואר 2019, 11:41 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה הגישה הבוקר (ב') כתב אישום נגד חיים דמקינר, בן 55 מנהריה, בגין ביצוע שורה ארוכה של עבירות מין באמצעות אינסטגרם ביותר מ-30 קטינות ובשלוש בגירות.

על פי כתב האישום, שהוגש לבית המשפט המחוזי בלוד, דמקינר מואשם במעשה אינוס, מעשה סדום וכמה מעשים מגונים בקטינות בנות פחות מ-16, בהסכמה שהושגה במרמה, החזקת ויצירת פרסומי תועבה, התחזות כאחר, פגיעה בפרטיות, מידע כוזב במחשב, קבלת דבר במרמה, הטרדה מינית ועבירות נוספות.

מכתב האישום, שהוגש על ידי עורכות הדין סתיו גרוסמן-גלמן ואדר לר, עולה כי במהלך ארבע השנים האחרונות, בעשרות רבות של הזדמנויות, פתח הנאשם מגוון חשבונות מזויפים באינסטגרם, במגוון זהויות בדויות: פעם אחת הוא התחזה לדוגמן אמריקני, פעם אחרת לנער צעיר ופעמים נוספות לנערה או ילדה. הנאשם השתמש לסירוגין בחשבונות אלה במטרה "לצוד" בעלות חשבונות ברשת החברתית – בעיקר נערות קטינות בטווח הגילאים 10-18, אך לעתים גם בגירות, לפתות אותן במרמה להתכתב עמו ובהמשך להצטלם בעירום מלא או חלקי ולבצע בעצמן מעשים מגונים, וכן מעשי אינוס וסדום. הוא אף שכנע אותן לשלוח אליו את הסרטונים, בין היתר כששלח להן סרטונים שבהם מופיע הוא, כביכול. כמו כן, ניסה הנאשם ליצור קשר ולפגוע מינית בעשרות קטינות נוספות.

"שיטתיות ונחישות"

הפרקליטות מתארת בכתב האישום את השיטתיות והנחישות, לטענתה, שבה פעל הנאשם, בכך שכאשר הקטינות סירבו לו, הוא פנה אליהן באמצעות זהות בדויה אחרת באינסטגרם, ולעתים הצליח במזימתו לרמות את הקטינה שעמה יצר קשר ולהביאה לבצע מעשים מיניים בעצמה.

על מנת לרכוש את אמונן של הקטינות הנפגעות ולזכות בשיתוף פעולה מצדן, השתמש דמקינר בשפה התואמת את גילן, התעניין בהן, החמיא להן על הופעתן החיצונית ושיתף אותן בפרטים כוזבים על הדמות שגילם – כך לפי כתב האישום.

נוסף על אישומים אלה, דמקינר מואשם בהחזקה של מאות תמונות וסרטונים פדופיליים במחשב שלו.

במקביל להגשת כתב האישום ביקשה הפרקליטות לעצור את הנאשם עד תום ההליכים. הפרשה נחקרה ביחידה 105 בלהב 433 שבמשטרה, שמיועדת לטיפול בעבירות כלפי קטינים באינטרנט.

אישום: ביצע עבירות מין ביותר מ-30 קטינות באמצעות אינסטגרם Reviewed by on . מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה הגישה הבוקר (ב') כתב אישום נגד חיים דמקינר, בן 55 מנהריה, בגין ביצוע שורה ארוכה של עבירות מין באמצעות אינסטגרם ביותר מ-30 קטינות ו מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה הגישה הבוקר (ב') כתב אישום נגד חיים דמקינר, בן 55 מנהריה, בגין ביצוע שורה ארוכה של עבירות מין באמצעות אינסטגרם ביותר מ-30 קטינות ו Rating: 0

הגיבו