תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » דיווחים: בקרוב באינסטגרם – צ'טים בדפדפן המחשב
פופולריות רבה לסטוריז של אווה. אינסטגרם

דיווחים: בקרוב באינסטגרם – צ'טים בדפדפן המחשב

בעלי מחשבי PC ו-Mac יוכלו בקרוב לשלוח אימוג'ים ומ"מים גם בדסקטופ שלהם, ולא יצטרכו את האפליקציה הסלולרית לשם כך ● האם מדובר בחלק מהמגמה של פייסבוק לאחד את מסנג'ר, ווטסאפ ואינסטגרם?

מאת 13 בפברואר 2019, 17:51 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חובבי הצ'אטים באינסטגרם ישמחו לדעת שבקרוב הם יוכלו לקבל ולשלוח אימוג'ים ומ"מים גם במחשב ולא רק באפליקציה הסלולרית. לפי דיווחים שונים, החברה בוחנת בימים אלה גרסת ווב עם הודעות מידיות, שתאפשר צ'טים באמצעות שימוש בדפדפן המחשב ולא רק בגלישה סלולרית או באמצעות האפליקציה. האפשרות החדשה אמורה להתאים למחשבי Mac ו-PC.

חוויית הדסקטופ הנוכחית של אינסטגרם היא מינימלית ו-"רזה" יחסית לאפליקציה הסלולרית, ולא מציגה הרבה יותר מאשר הפיד. היא גם לא מאפשרת העלאה ישירה של תמונות ולא זוכה לתוספות ולעדכונים תדירים. תמיכה בהתראות דפדפן הוספה רק בספטמבר האחרון ותכונות מסוימות, כמו האפשרות להעלות סטוריז, מוגבלות רק לאפליקציה הסלולרית ולאתר הסלולרי. אינסטגרם הודיעה בעבר שהיא לא מתכננת לאפשר למשתמשים להעלות תמונות או סטוריז באמצעות הדסקטופ. נראה שהוספת תכונת ההודעות המידיות לדסקטופ תהיה חביבה על המשתמשים.

גירסת ווב מעין זו תהפוך את Instagram Direct לאלטרנטיבה עשירה יותר. בנוסף, תכונת הודעות מידיות היא מניע חזק למעורבות של משתמשים, ולעתים מושכת אותם בחזרה לשימוש באפליקציה, בידיעה שהעוקבים שלהם יכולים לקבל ולהגיב על הודעות בכל פלטפורמה.

מהלך זה של אינסטגרם עשוי להיות קשור גם לתכניותיה של פייסבוק, החברה האם שלה, לאחד את מסנג'ר, את ווטסאפ ואת אינסטגרם לפלטפורמה אחודה אחת, שתאפשר למשתמשים צ'טים חוצי פלטפורמות.

דיווחים: בקרוב באינסטגרם – צ'טים בדפדפן המחשב Reviewed by on . חובבי הצ'אטים באינסטגרם ישמחו לדעת שבקרוב הם יוכלו לקבל ולשלוח אימוג'ים ומ"מים גם במחשב ולא רק באפליקציה הסלולרית. לפי דיווחים שונים, החברה בוחנת בימים אלה גרסת חובבי הצ'אטים באינסטגרם ישמחו לדעת שבקרוב הם יוכלו לקבל ולשלוח אימוג'ים ומ"מים גם במחשב ולא רק באפליקציה הסלולרית. לפי דיווחים שונים, החברה בוחנת בימים אלה גרסת Rating: 0

הגיבו