תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » דיווחים: בקרוב ניתן יהיה לחסום אומנים בספוטיפיי
ספוטיפיי

דיווחים: בקרוב ניתן יהיה לחסום אומנים בספוטיפיי

תמונה שדלפה לרשת מעלה שהחברה בוחנת בימים אלה יכולת שתאפשר למשתמשים לחסום אמן או להקה שהם לא אוהבים ● ספוטיפיי מכחישה

מאת 21 בינואר 2019, 16:12 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

האם אחת התכונות המבוקשות ביותר בידי משתמשי ספוטיפיי תתממש בקרוב? לפי דיווחים, שירות הסטרימינג המוזיקלי בוחן כבר מזה מספר חודשים יכולת חדשה, שתאפשר למשתמשים לחסום אמנים לא רצויים. כרגע מדובר במספר קטן יחסית של נסיינים, אך ההערכה היא שהיכולת החדשה תהיה זמינה לכולם בקרוב.

לפי תמונות שהגיעו לרשת, בגרסת הבטה הסגורה ניתן לבחור באפשרות החסימה כאחת מההגדרות בדף של כל אמן – וזאת התוצאה המתקבלת. מדובר בחסימה מוחלטת של האומן לכל אורך ורוחב השירות. יצירות של אומן חסום, או של להקה חסומה, לא יופיעו למשתמש החוסם בכל רשימת שירים אוטומטית שמציעה ספוטיפיי, דוגמת המיקס היומי או פלייליסטים שנבחרים לפי נושאים, וגם לא ברשימות גלובליות של מצעדי שירים פופולריים. למעשה, מרגע שאומן כלשהו ייחסם, המשתמש לא יוכל כלל להאזין לשירים שלו, אלא אם כן הוא יסיר את החסימה באופן ידני מהדף שלו.

כאמור, מדובר באפשרות שמשתמשי ספוטיפיי מרבים לבקש, אולם החברה החליטה לפני מספר שנים שלא לעשות זאת מסיבות שונות, כנראה בעיקר בכדי למשוך לשירות שלה יותר חברות שיש להן זכויות לאמנים רבים. גם כעת, למרות העדויות שהיא בודקת את האפשרות הזו לקראת השקה, ספוטיפיי מסרה שהיא לא מתכוונת לאפשר חסימה.

דיווחים: בקרוב ניתן יהיה לחסום אומנים בספוטיפיי Reviewed by on . האם אחת התכונות המבוקשות ביותר בידי משתמשי ספוטיפיי תתממש בקרוב? לפי דיווחים, שירות הסטרימינג המוזיקלי בוחן כבר מזה מספר חודשים יכולת חדשה, שתאפשר למשתמשים לחסו האם אחת התכונות המבוקשות ביותר בידי משתמשי ספוטיפיי תתממש בקרוב? לפי דיווחים, שירות הסטרימינג המוזיקלי בוחן כבר מזה מספר חודשים יכולת חדשה, שתאפשר למשתמשים לחסו Rating: 0

הגיבו