תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » ZTE וצ'יינה יוניקום ביצעו שיחה ראשונה בדור החמישי
מחכים ל-5G? אילוסטרציה: BigStock

ZTE וצ'יינה יוניקום ביצעו שיחה ראשונה בדור החמישי

שתי החברות הסיניות התקדמו בשימוש בטכנולוגיה החדשה ● עם זאת, נראה שזה לא יעזור ל-ZTE להפוך לשחקנית גלובלית בתחום, עקב האיסור בכמה מדינות מרכזיות להשתמש בטכנולוגיות סיניות בפרויקטים של הדור החמישי

מאת 20 בינואר 2019, 17:33 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ZTE הסינית ומפעילת התקשורת צ'יינה יוניקום ביצעו בסוף השבוע שיחה ראשונה בטכנולוגיית הדור החמישי, כמו גם שיחה קולית קבוצתית וגלישה באינטרנט באמצעות אבטיפוס של מכשיר דור 5. שתי החברות ביצעו את הניסוי שלושה חודשים לאחר פרסום מפרט 3GPP Rel-15 לדור החמישי, תוך שימוש בערכת הניסוי של ZTE – מהליבה ועד המכשיר הסלולרי.

"ניסוי זה הפך את אזור שנז'ן בסין, שבו פועלת צ'יינה יוניקום, לשדה הניסוי המסחרי הראשון בעולם במצב NSA, שתואם את מפרט 3GPP Rel-15", הודיעה ZTE.

למרות הצלחת הניסוי, ZTE בוודאי תתקשה להפוך לשחקנית גלובלית משמעותית בתחום הדור החמישי, לאור התנגדות של מדינות מרכזיות בעולם לאפשר לה ולחברות סיניות נוספות כגון וואווי להשתתף בפריסת תשתיות דור 5, בעקבות חששות אבטחה. עם המדינות שבהן נאסרה השתתפות זו נמנות אוסטרליה, ניו-זילנד וארצות הברית, ואיסור דומה נבחן ביפן ובמדינות נוספות.

ZTE וצ'יינה יוניקום ביצעו שיחה ראשונה בדור החמישי Reviewed by on . ZTE הסינית ומפעילת התקשורת צ'יינה יוניקום ביצעו בסוף השבוע שיחה ראשונה בטכנולוגיית הדור החמישי, כמו גם שיחה קולית קבוצתית וגלישה באינטרנט באמצעות אבטיפוס של מכש ZTE הסינית ומפעילת התקשורת צ'יינה יוניקום ביצעו בסוף השבוע שיחה ראשונה בטכנולוגיית הדור החמישי, כמו גם שיחה קולית קבוצתית וגלישה באינטרנט באמצעות אבטיפוס של מכש Rating: 0

הגיבו