תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » התגעגתם לטלפון הפאלם? עכשיו הוא חוזר
שובו של הפאלם. צילום אילוסטרציה: BigStock

התגעגתם לטלפון הפאלם? עכשיו הוא חוזר

מזכיר ימים של פעם עם מסך שגודלו בסך הכל 3.3 אינץ' ● בינתיים המכשיר זמין בבלעדיות רק בווריזון תמורת 299 דולרים

מאת 16 באוקטובר 2018, 11:40 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

כשנה לאחר שהזכויות לשם Palm נרכשו מהיצרנית הסינית TCL, המותג חזר בפועל לשוק עם טלפון חדש שהוא יותר טלפון עזר מאשר טלפון לכם לשימוש מלא.

המותג נרכש בידי חברת הזנק שהוקמה לצורך העניין בידי דניס מילוססקי והווארד נאק, שניהם מנהלי עיצוב לשעבר בסמסונג.

הטלפון החדש מזכיר ימים על פעם עם מסך שגודלו בסך הכל 3.3 אינץ', כשהאורך של המכשיר 97 מ"מ בלבד, עוביו 7.4 מ"מ ומשקלו כ-62 גרם בלבד וזאת למרות שהחברה ציפתה את המסך ואת הגב בזכוכית הגנה מסוג Gorilla Glass 3.

לפי החברה הוא אמור לשמש לפעולות יומיומיות כמו שיחות וצפייה מהירה בתכני טקסט, כדי לשמור את השימוש בטלפון הגדול והחזק יותר לצריכת תכנים כמו סרטים או משחקים. "לא צריך לקחת מחשב על לכל מקום", אמר מילוססקי בהכרזה.

מזכיר את הממשק של Apple Watch

התצורה של ה-Palm חדש מבוססת על מערכת על שבב Snapdragon 435 המיועדת לשוק הכניסה והוא יגיע עם זיכרון בנפח 3/32 גיגה בייט. יש מצלמת 12 מגה-פיקסל מאחור ומצלמת 8 מגה-פיקסל מקדימה. הסוללה בנפח 800mAh אמורה להסיק לעבודה רציפה של 8 שעות, ולא צריך לפחד ממים כי המכשיר גם תומך בתקן IP68.

מה שמעניין הוא מערכת ההפעלה או יותר נכון הממשק של המכשיר. הוא אמנם מבוסס על גרסה נקיה של אנדרואיד 8.1, אבל התצוגה של הצלמיות על המסך 'מעורבבת' כשעובירם בין האפליקציות בגרירת המסך מעלה ומטה ולא שמאלה/ימינה כנהוג.

הממשק מזכיר במשהו את הממשק של Apple Watch – אם כי מיקומה של שורת החיפוש של גוגל במעלה המסך לא נפקדת.

הטלפון לא יהיה זול, וכשהוא יוצע לשוק הפתוח הוא יעלה 349 דולרים. בינתיים הוא זמין בבלעדיות רק בווריזון תמורת 299 דולרים עם תוספת של כ-10 דולרים לחודש כדי לאפשר להשתמש באותו מספר בטלפון הראשי ובפאלם – וכן, בינתיים אין לו חיים עצמאיים, וזה חלק מהסיפור.

התגעגתם לטלפון הפאלם? עכשיו הוא חוזר Reviewed by on . כשנה לאחר שהזכויות לשם Palm נרכשו מהיצרנית הסינית TCL, המותג חזר בפועל לשוק עם טלפון חדש שהוא יותר טלפון עזר מאשר טלפון לכם לשימוש מלא. המותג נרכש בידי חברת הזנ כשנה לאחר שהזכויות לשם Palm נרכשו מהיצרנית הסינית TCL, המותג חזר בפועל לשוק עם טלפון חדש שהוא יותר טלפון עזר מאשר טלפון לכם לשימוש מלא. המותג נרכש בידי חברת הזנ Rating: 0

הגיבו