תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » הבוקר: אינסטגרם קרסה – וחזרה לפעול
אינסטגרם

הבוקר: אינסטגרם קרסה – וחזרה לפעול

משתמשים שנכנסו הבוקר (ד') לאפליקציה או לאתר לא יכולים היו להעלות תמונות והפיד שלהם לא התרענן ● לאחר דקות ארוכות, השירות שב לפעול כסדרו ● התקלה באה בתקופה לא פשוטה עבור אינסטגרם

מאת 3 באוקטובר 2018, 10:53 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אינסטגרם שבה לפעול כסדרה: דקות ארוכות אחרי שהאתר והאפליקציה של החברה קרסו, הצליחו אנשיה לתקן את התקלה ולהשיב את השירות לפעולה.

השירות של אינסטגרם קרס הבוקר (ד'), ומשתמשים לא יכולים להיכנס לאפליקציה או לאתר, לעדכן אותם או לרענן את הפיד שלהם. לפי שעה לא ברור מה סיבת התקלה.

כחלק מהתקלה, משתמשים שניסו להעלות תמונות לאתר נתקלו בסירוב, או שהפיצ'ר כלל לא הגיב. כשנכנסו לפיד, המסר שהם קיבלו היה שהוא לא יכול להתעדכן. משתמשים באתר נתקלו גם הם בבעיות, למשל בהודעת "5xx Server Error" כשניסו להיכנס לכל עמוד שהוא.

מדובר היה בתקלה עולמית והתקבלו עליה דיווחים ממדינות שונות – ישראל, ארצות הברית, בריטניה, סינגפור ועוד.

כהרגלם, משתמשים רבים ברשתות החברתיות לא חסו על החברה ופרסמו פוסטים נוקבים על התקלה, לרבות ציוצים של בדיחות.

אינסטגרם נמצאת בימים אלה בתקופה קשה למדי: שני מייסדי החברה, קווין סיסטרום ומייק קריגר, הודיעו בימים האחרונים על עזיבתם, עקב מה שנראה כחילוקי דעות עם הבוס הגדול, מארק צוקרברג – מנכ"ל החברה האם, פייסבוק. זו מינתה כמחליף שלהם את אדם מוסרי, שעובד בה מזה עשור ובתפקידו האחרון שימש כמפתח מוצר באינסטגרם.

הידיעה עודכנה ב-12:38.

הבוקר: אינסטגרם קרסה – וחזרה לפעול Reviewed by on . אינסטגרם שבה לפעול כסדרה: דקות ארוכות אחרי שהאתר והאפליקציה של החברה קרסו, הצליחו אנשיה לתקן את התקלה ולהשיב את השירות לפעולה. השירות של אינסטגרם קרס הבוקר (ד') אינסטגרם שבה לפעול כסדרה: דקות ארוכות אחרי שהאתר והאפליקציה של החברה קרסו, הצליחו אנשיה לתקן את התקלה ולהשיב את השירות לפעולה. השירות של אינסטגרם קרס הבוקר (ד') Rating: 0

הגיבו