תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » מונדיאל 2018: צובעים את הפנים במציאות רבודה
מציאות רבודה במונדיאל. צילום: יח"צ.

מונדיאל 2018: צובעים את הפנים במציאות רבודה

פיתוח ישראלי מאפשר לצופי המונדיאל ברחבי העולם לצבוע את פניהם בדגלי הנבחרות המועדפות עליהן בעזרת מציאות רבודה, ומאפשר לשתף את ההדמיות ברשתות החברתיות.

מאת 13 ביוני 2018, 14:06 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

טכנולוגיית המציאות הרבודה מגיעה גם למשחקי המונדיאל: פיתוח ישראלי משתמש במציאות רבודה ברוח המשחקים כדי לייצר הדמיה של דגלי מדינות שונות המשתתפות באירוע על פני האוהדים.

האפקט פותח על ידי רבי אינטרקטיב לטובת הווינר של הטוטו, ומאפשר לשתף את ההדמיות בסטוריז ברשתות החברתיות. לאחר הפעלת האפקט, נפתחת מצלמת הסלפי בטלפון הנייד והמשתמש יכול לבחור את דגל המדינה שלו שיצבע באופן וירטואלי את פניו. כמו כן, בפתיחת פה מול המצלמה מתפזר על המסך קונפטי בצבעי הקבוצה ונשמעות שאגות אוהדים ברקע, במטרה להגביר את אטרקטיביות התוכן המופק בעזרת האפקט.

לדברי גיל רבי, מנכ"ל החברה, "עולם ה- AR צובר תאוצה בחודשים האחרונים לאחר הכרזת פייסבוק (Facebook) על שילוב אפקטים מבוססי מציאות מדומה גם לפלטפורמת אינסטגרם (Instagram), מהלך אסטרטגי שנועד להגביר את התחרות מול פלטפורמת סנאפצ'ט (Snapchat). כלי הפיתוח של האפקטים מאפשרים לזהות את מבנה הפנים של המשתמש דרך מצלמת הסלפי ולייצר עבורו חוויה אינטראקטיביות."

להתנסות באפקט לחצו כאן.

מונדיאל 2018: צובעים את הפנים במציאות רבודה Reviewed by on . טכנולוגיית המציאות הרבודה מגיעה גם למשחקי המונדיאל: פיתוח ישראלי משתמש במציאות רבודה ברוח המשחקים כדי לייצר הדמיה של דגלי מדינות שונות המשתתפות באירוע על פני הא טכנולוגיית המציאות הרבודה מגיעה גם למשחקי המונדיאל: פיתוח ישראלי משתמש במציאות רבודה ברוח המשחקים כדי לייצר הדמיה של דגלי מדינות שונות המשתתפות באירוע על פני הא Rating: 0

הגיבו