תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » פלאפון תשיק פתרון הגנה למכשירי iOS
צילום אילוסטרציה: תאופיק, BigStock

פלאפון תשיק פתרון הגנה למכשירי iOS

הפתרון, שיצא בחודש הקרוב, מבוסס על תוכנה של סימנטק, מגן על בעלי האייפונים מפני Man in the Middle ומתריע מפני רשתות Wi-Fi לא בטוחות ● החברה תשיק פתרון הגנה גם למכשירי אנדרואיד

מאת 1 במרץ 2018, 13:14 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

פלאפון תשיק במהלך החודש הקרוב את פתרון סייבר טוטאל להגנת סייבר על סמארטפונים ברשתות אלחוטיות, שמתווסף לפתרון שהשיקה להגנה על רשת הסלולר. בכך תציע החברה הגנה על מכשירי iOS ללקוחות פרטיים מפני איומי Man in the Middle כמו Stripping ו-Spoofing, והתראה על רשתות Wi-Fi לא בטוחות.

החברה תשיק גם פתרון למכשירי אנדרואיד (Android), שיפעל הן בארץ והן בחו"ל, ויאפשר חסימת גישה לאתרים חשודים, נעילה, איפוס ומחיקת המכשיר מרחוק, הגנה מפני תוכנות זדוניות על המכשיר, התראות בזמן אמת על פעולות חשודות של אפליקציות ודירוגן לפי רמות אבטחה.

השירות החדש הוא תולדה של שיתוף פעולה בין פלאפון לסימנטק (Symantec). לדברי דרור בהט, מנהל אגף מוצרים ודיגיטל בחברת התקשורת, "מדובר בעוד לבנה במהלך כולל של החברה לתת ללקוחות שירותים מוספים". לדבריו, "הגנה על מכשירי iOS ללקוחות פרטיים היא נושא שעדיין לא טופל מספיק, כי אפל (Apple) התמקדה בעיקר בלקוחות עסקיים, כך שבפעם הראשונה מוצע פתרון כזה ללקוחות פרטיים בעלי מכשירי iPhone".

"יותר שימוש בסלולר – יותר סיכוני סייבר"

"ככל שהשימוש במכשיר הסלולרי עולה, נושא הסייבר הופך ליותר ויותר משמעותי", ציין בהט. "סקר שערכה עבורנו IPSOS מראה שהעלייה החדה בתקיפות הסייבר בסלולר מורגשת גם בקרב המשתמשים. 38% מהמשיבים דיווחו על פריצה לאתרים שונים, 10% חוו זאת באופן אישי ו-35% מכירים מישהו שזה קרה לו. כשליש מבעלי הסלולר מדווחים על חשש רב מפני איומי הסייבר השונים, כשהחשש העיקרי הוא מגניבת פרטים אישיים (56%). עוד עלה ש-75% מכלל הנשאלים מודעים לנזקים שעשויים להיגרם מרוגלה, נוזקות ו-וירוסים במכשיר הנייד, אך רק 45% נוקטים אמצעי זהירות להגנה עליו. כמו כן, 84% מהגולשים היו מעוניינים לדעת במידה רבה עד כמה האפליקציות בטוחות לשימוש לפני ההורדה ולקבל התראות בזמן אמת על פעילויות חריגות באפליקציות".

דרור בהט, מנהל אגף מוצרים ודיגיטל בפלאפון. צילום: באדיבות דוברות בזק

דרור בהט, מנהל אגף מוצרים ודיגיטל בפלאפון. צילום: באדיבות דוברות בזק

"מאז שפלאפון השיקה את שירות הסייבר הסלולרי שלה לפני כשנה נחסמו כשלושה מיליון ניסיונות פישינג ו-2.1 מיליון ניסיונות להורדת וירוסים, ואותרו כ-800 אלף אתרים חשודים במהלך גלישת לקוחות ברשת הסלולרית של החברה", הוסיף בהט. הוא ציין גם את החשיבות ההולכת וגוברת של השמירה על הפרטיות ואמר ש-"הפתרון החדש יאפשר גלישה בטוחה מהמכשיר בכל מקום ובכל זמן".

לעומת שירות הגנת הסייבר בגלישה סלולרית, שמוטמע על רשת הסלולר של החברה וניתן ללקוחות ללא תשלום, השירות החדש להגנה ברשתות אלחוטיות יעלה בין 6.90 שקלים לחודש למנוי אחד על שירות סייבר טוטאל ל-9.9 שקלים לחודש על שירות סייבר טוטאל פרימיום, שכולל גם הרחבת גלישה של 2 ג'יגה-בייט, כשהחודש הראשון ניתן בחינם, להתנסות.

פלאפון תשיק פתרון הגנה למכשירי iOS Reviewed by on . פלאפון תשיק במהלך החודש הקרוב את פתרון סייבר טוטאל להגנת סייבר על סמארטפונים ברשתות אלחוטיות, שמתווסף לפתרון שהשיקה להגנה על רשת הסלולר. בכך תציע החברה הגנה על פלאפון תשיק במהלך החודש הקרוב את פתרון סייבר טוטאל להגנת סייבר על סמארטפונים ברשתות אלחוטיות, שמתווסף לפתרון שהשיקה להגנה על רשת הסלולר. בכך תציע החברה הגנה על Rating: 0

הגיבו