תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » הספירה לחופש: האפליקציה שתציין עבורכם כמה ימים נותרו עד לסוף הלימודים

הספירה לחופש: האפליקציה שתציין עבורכם כמה ימים נותרו עד לסוף הלימודים

לא תמיד ההורים זוכרים כמה זמן נותר עד לחופש הגדול, או לחופשה הבאה, ולאיזה תאריך צריך להזמין בייביסיטר כדי שישמור עליהם, במקום בית הספר ● האפליקציה הספירה לחופש עושה את העבודה הזאת - בצורה קלה ופשוטה

מאת 28 באוקטובר 2013, 18:06 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בדרך כלל, אני מעדיף אפליקציות שמציעות מגוון רב של אפשרויות בנושא שהן מכסות. אפליקציות מורכבות, שדורשות להעמיק קצת בקרביים ובתפריטים שלהן כדי להוציא מהן את מלוא הפוטנציאל – והמידע. אבל לפעמים, תוך כדי המסעות שאני מנהל בעולם האפליקציות, אני נתקל בכמה פשוטות מאוד, שמציעות מעט מאוד אפשרויות ועם זאת שימושיות מאוד ועושות היטב את מה שהן מבטיחות.

אחת מהן היא הספירה לחופש – אפליקציה ישראלית נוחה וקלה לשימוש, שמטרתה להביא לידיעת המשתמש בה דבר אחד מרכזי: כמה ימים נותרו עד לחופשה הבאה של התלמידים מבתי הספר, בעיקר לחופש הגדול. כך יוכלו ההורים להכין את עצמם לכמה ימים, או יותר מחודשיים, של הזאטוטים בבית, או למועד הקרוב בו יוכלו לצאת לחופשה.

המסך הראשי של האפליקציה מאפשר לראות האם היום בו נכנסים אליה הוא יום לימודים או חופש, כמה ימים נותרו עד לתחילת החופשה הבאה וכמה ימים נשארו עד לתחילת החופש הגדול. כדי להזין את תאריך התחלת החופש הגדול (21 ביוני בבתי הספר העל יסודיים ו-1 ביולי בבתי הספר היסודיים) יש להיכנס להגדרות הבסיסיות של האפליקציה. אפשר גם לקבוע באילו ימים לומדים באופן קבוע ובאילו לא, מה שיסייע בספירת ימי הלימודים שנותרו עד לסיום השנה. בעתיד, ככל הנראה, תהיה אפשרות להזין גם את שעת סיום הלימודים בכל יום.

אפשרות נוספת שמציעה הספירה לחופש היא קביעת תאריכים שחשובים למשתמש, על ידי לחיצה על "אירוע חדש". צריך לכתוב שם מהו אותו אירוע, לקבוע את התאריך, לציין האם הוא חוזר על עצמו בכל שנה, למשל ימי הולדת או ימי נישואים – ולשמור. האירועים הללו מצטרפים לרשימה במסך הראשי של האפליקציה. כדי לערוך או למחוק אירוע צריך ללחוץ עליו לחיצה ארוכה. יצוין שהאירועים הקבועים אינם ניתנים לשינוי.

למרות היותה של הספירה לחופש פשוטה וספציפית, בכל זאת חסר בה משהו. חבל שכותביה לא חשבו להציג את כל החופשות במהלך שנת הלימודים במסך הראשי וחבל גם שלא ציינו כמה ימים כולל כל חופש. בשורה התחתונה, עם זאת, היא עושה בדיוק את מה שהיא מבטיחה – וזה, אולי, כל מה שצריך.

להורדת הספירה לחופש מ-Google Play לחצו כאן.

הספירה לחופש: האפליקציה שתציין עבורכם כמה ימים נותרו עד לסוף הלימודים Reviewed by on . בדרך כלל, אני מעדיף אפליקציות שמציעות מגוון רב של אפשרויות בנושא שהן מכסות. אפליקציות מורכבות, שדורשות להעמיק קצת בקרביים ובתפריטים שלהן כדי להוציא מהן את מלוא בדרך כלל, אני מעדיף אפליקציות שמציעות מגוון רב של אפשרויות בנושא שהן מכסות. אפליקציות מורכבות, שדורשות להעמיק קצת בקרביים ובתפריטים שלהן כדי להוציא מהן את מלוא Rating:

תגובות (3)

 • Avatar

  שירלי

  מה דעתכם?

 • Avatar

  נועם

  בסדר

 • Avatar

  יאיר

  מה דעתכם?

הגיבו