תוכן פרסומי
ראשי » TheNewCom » ועדת הכלכלה אישרה את הרחבת מערך השידורים עידן פלוס – בתשלום
השר לביטחון פנים, גלעד ארדן. צילום: מתוך ויקיפדיה

ועדת הכלכלה אישרה את הרחבת מערך השידורים עידן פלוס – בתשלום

במסגרת ההרחבה, שטעונה עדיין את אישור מליאת הכנסת, ישובצו בעידן פלוס ערוצים מסחריים בנושאים שונים, כגון: ספורט, סרטים ותעודה ● הערוצים החדשים ימומנו מפרסומות ודמי מנוי, ושלושה מהם יחויבו להפקות מקור בשיעור 8%-12% ● ששת הערוצים שכבר קיימים בעידן פלוס יישארו בחינם ● שר התקשורת, גלעד ארדן, טען שהמהלך יביא להגברת התחרות ולהורדות מחירים - גם בכבלים ובלוויין

מאת 18 ביולי 2013, 16:55 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

ועדת הכלכלה של הכנסת אישרה היום (ה') את הרחבת מערך השידורים עידן פלוס בתשעה ערוצים נוספים, שיתווספו לששת הערוצים שקיימים בו כבר כיום: 1, 2, 10, חינוכית 23, ערוץ 33 וערוץ הכנסת. עם זאת, לעומת הערוצים הקיימים, שימשיכו להיות בחינם, על הערוצים שיתווספו ייגבו דמי מנוי.

במסגרת ההרחבה, שטעונה עדיין את אישור מליאת הכנסת, ישובצו בעידן פלוס ערוצים מסחריים בנושאים שונים, כגון: ספורט, סדרות, סרטים, טבע ותעודה. כמו כן, על שלושה מתשעת הערוצים החדשים תוטל חובת הפקות מקור ישראליות בשיעורים של 8%-12%. משרד התקשורת יפרסם מכרזים לערוצים הנושאיים בתחילת 2014.

שר התקשורת, גלעד ארדן, אמר ש-"הציבור ירוויח ערוצים איכותיים במערך עידן פלוס. בעקבות הרחבת השירות תתפתח תחרות אמיתית בשוק הטלוויזיה הרב ערוצית, שתביא בעתיד גם להוזלה במחירי המנוי לכבלים וללוויין, באותו האופן שהתחרות בסלולר גרמה לצניחה חדה בדמי המנוי החודשיים".

ועדת הכלכלה אישרה את הרחבת מערך השידורים עידן פלוס – בתשלום Reviewed by on . ועדת הכלכלה של הכנסת אישרה היום (ה') את הרחבת מערך השידורים עידן פלוס בתשעה ערוצים נוספים, שיתווספו לששת הערוצים שקיימים בו כבר כיום: 1, 2, 10, חינוכית 23, ערוץ ועדת הכלכלה של הכנסת אישרה היום (ה') את הרחבת מערך השידורים עידן פלוס בתשעה ערוצים נוספים, שיתווספו לששת הערוצים שקיימים בו כבר כיום: 1, 2, 10, חינוכית 23, ערוץ Rating:

תגובות (1)

  • צור

    הכי מגניב לצפות בערוצי עידן+ מחוץ לבית, על סמארטפונים וטאבלטים. יש על זה באתר YeshGo

הגיבו