תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » האם השעון הבא של סמסונג יספק נתונים על הרכב הרקמות בגוף?
Galaxy Watch 3 - כבר קורא אק"ג. צילום: סמסונג

האם השעון הבא של סמסונג יספק נתונים על הרכב הרקמות בגוף?

לפי השמועה האחרונה, ה-Galaxy Watch 4 הצפוי באוגוסט הקרוב יספק נתונים על אחוזי שומן, שריר ומים בגוף

מאת 30 ביוני 2021, 9:30 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

בשבועות האחרונים התגברה חרושת השמועות על השעון החכם מהדור החדש שסמסונג (Samsung) עומדת להשיק כנראה בחודש אוגוסט הקרוב. ההדלפה האחרונה טוענת, כי דגם ה-Galaxy Watch 4 יכלול חיישן BIA, כמו זה המשולב במשקל גוף ומספק נתונים על אחוזי שומן, שריר ומים בגוף, ולפעמים גם צפיפות עצם.

מקור השמועה בפרסום ב-Android Authority ומקס ויינבאך, כתב טכנולוגי בעל מוניטין' שלרוב מדייק בקשר למוצרי סמסונג, וצייץ בטוויטר את הידיעה.

בעיקרון, חיישן BIA מתפקד באמצעות שליחת זרם חשמלי חלש לגוף, ובהתאם לסוג הרקמה שאליה הוא מגיע מתקבלת רמת ההתנגדות. מאחר שלרקמות השונות יש רמת התנגדות שונה, ניתן להבחין בין הרקמות השונות – שומן, שריר, מים וכד'.

מאחד שסמסונג כבר מאפשרת בדגם ה-Watch 3 שלה קריאת אק"ג – הדורשת גם היא שליחה של זרם חשמלי לגוף, אין זה בלתי הגיוני שהיא תוסיף את התכונה של הרכב הרקמות בגוף, בייחוד כשהמתחרות הגדולות אפל (Apple) ופיטביט (Fitbit) עדיין לא כללו את התכונה הזאת בשעונים שלהן. המירוץ על טכנולוגיות בריאות במכשירים הלבישים נמצא בתקופה זו בעיצומו, כשכל תכונה חדשה קונה עוד יתרון מול המשתמשים.

האם השעון הבא של סמסונג יספק נתונים על הרכב הרקמות בגוף? Reviewed by on . בשבועות האחרונים התגברה חרושת השמועות על השעון החכם מהדור החדש שסמסונג (Samsung) עומדת להשיק כנראה בחודש אוגוסט הקרוב. ההדלפה האחרונה טוענת, כי דגם ה-Galaxy Wat בשבועות האחרונים התגברה חרושת השמועות על השעון החכם מהדור החדש שסמסונג (Samsung) עומדת להשיק כנראה בחודש אוגוסט הקרוב. ההדלפה האחרונה טוענת, כי דגם ה-Galaxy Wat Rating: 0

הגיבו