וואווי ב-MWC: במקום סמארטפונים – קורא אלקטרוני, טאבלט ומחשבים

בניסיון להפיח חיים בחטיבת מוצרי הצריכה שלה, שנפגעה קשות במכירות הסמארטפונים בעקבות הסנקציות האמריקניות – ענקית הטק הסינית השיקה בתערוכת הסלולר בברצלונה שורה של מכשירים חדשים, בהם מתחרה לקינדל של אמזון

מנסה להתאושש. וואווי

בניסיון להזריק מעט חיים לעסקי מוצרי הצריכה שלה, שנפגעו קשות בתחום הסמארטפונים בעקבות הסנקציות והחרמות האמריקניים, השיקה ענקית הטכנולוגיה הסינית וואווי בתערוכת הסלולר העולמית MWC שנפתחה היום בברצלונה שורה של מכשירים חדשים, בהם גם מתחרה לקינדל של אמזון.

הקורא האלקטרוני MatePad כולל מסך בגודל 10.3 אינץ', ו-וואווי מתייחסת אליו כאל מוצר שימושי לסביבת העבודה. הוא תואם ל-M-Pencil, ולדברי החברה, כתיבה על ה-MatePad עם העט האלקטרוני מרגיש כמו כתיבה על נייר. עוד מאפשר המכשיר המרה של הערות בכתב יד לטקסט.

מתחרה לקינדל של אמזון: MatePad של וואווי.

מתחרה לקינדל של אמזון: MatePad של וואווי. צילום: וואווי

וואווי השיקה גם את הדור החדש של מחשב הדגל שלה שנקרא MateBook X Pro, שהחברה רואה בו מתחרה ל-MacBook של אפל. עוד היא הציגה את  MateBook E, טאבלט עם מקלדת הניתנת להסרה.

ענקית הטכנולוגיה הסינית גם חשפה את ה-Matestation X, מחשב All-in-One ומסך שעוצב גם הוא להתחרות ב-iMac של אפל. מוצרים אלה הושקו בעבר בסין, והחברה מביאה אותם כעת לשווקים בינלאומיים.

וואווי מקווה לתת דחיפה לחטיבת המוצרים הצרכניים שלה שנפגעה מאוד מהסנקציות האמריקאיות, שניתקו את החברה הסינית מרכיבים וטכנולוגיות מרכזיים ופגעו קשות בעסקי הסמארטפונים שלה. אמנם, מוצרי הצריכה הם תחרותיים כתמיד, ורכישות רבות נעשות על בסיס המחיר, אבל על רקע הפגיעה המתמשכת במותג שלה, הצלחה עם המוצרים החדשים בקרב צרכנים בינלאומיים יכולה להיות קשה מאוד.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים