תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » בזק השיקה את הדור החדש של הבית החכם
הדור החדש של הבית החכם של בזק. צילום: בזק.

בזק השיקה את הדור החדש של הבית החכם

השירות החדש, 2.0 Be Home, כולל מגוון גדול של גלאים ומתגים חכמים, ומאפשר לנהל ולעקוב אחריהם מרחוק באמצעות אפליקציה חכמה, שיודעת לחבר בין כלל הגלאים וגם להגדיר תרחישים ולקבוע מראש פעולות שיתקיימו באופן אוטומטי

מאת 5 באוגוסט 2020, 12:56 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

חברת בזק השיקה הבוקר (ד') את הדור החדש של שירות הבית החכם, המהווה שדרוג לשירות שהשיקה לפני כחמש שנים.

שירות  Be Home 2.0 החדש מאפשר לנהל מגוון גלאים ומתגים חכמים ולעקוב מרחוק אחר הנעשה בבית. הדור החדש של הבית החכם מבוסס על נתב ה-Be, המשמש כ"מוח" של המערכת כולה ומאפשר מגוון גדול יותר של גלאים ומתגים מיום השקת השירות ועד לתמיכה במאות גלאים ומתגים נוספים בעתיד. השירות מנוהל באמצעות אפליקציה חכמה, שיודעת לחבר בין כלל הגלאים וליצור ביניהם מערכת גומלין, כך שכל אחד יכול להיות הטריגר שמפעיל את האחר. כך ניתן להגדיר תרחישים ולקבוע מראש פעולות שיתקיימו באופן אוטומטי, תוך ניהול הרכיבים החכמים באמצעות אפליקציה  בעלת ממשק פשוט ובעברית.

השירות החדש הוא פרי שיתוף פעולה של בזק עם חברת Alarm.com, מחברות ה-IoT המובילות והגדולות בעולם. חברת Alarm.com מספקת שירותים לשישה מיליון משקי בית ומתפעלת כ-100 מיליון מכשירים מחוברים ב-42 מדינות בעולם.

דודו מזרחי, מנכ"ל בזק, הציג את השירות החדש וציין, כי "הפתרון החדש נותן מענה לבעיית ריבוי המכשירים. כל המוצרים מתחברים לנתב אחד, שהוא ה'מוח' המנהל את כולם. לעומת השירות שהשקנו לפני חמש שנים, הוספנו כעת מוצרים חכמים רבים לפלטפורמה, לצד אפליקציה חכמה לשליטה על כל המוצרים". לדבריו, על רקע חדירת המוצרים החכמים המחוברים בשווקים, החברה צופה כי "מגמת המכשירים המחוברים תתחזק בשנים הקרובות".

קרן לייזרוביץ, סמנכ"לית השיווק והחדשנות בבזק, אמרה, כי "יש הרבה מוצרים היום בשוק תחת הכותרת של בית חכם, אבל הייחוד של בזק הוא, שאנחנו מציעים שירות בית חכם הוליסטי, המאפשר שליטה של מגוון גלאים באפליקציה אחת. אנחנו לא מוכרים רק את הגלאים, אנחנו מציעים ללקוח שירות מקצה לקצה, החל בהתקנת הרכיבים בבית הלקוח ועד להגדרת האפליקציה לפי צרכיו. שירות הבית החכם נבנה תוך שיתוף פעולה מלא עם היצרן Alarm, כשהמטרה שעמדה לנגד עינינו הייתה לייצר שירות פשוט ונוח להפעלה, המתבסס על שימוש במוצר חדשני והמתקדם ביותר, שמספק ללקוח חוויית שימוש מרשימה. להשקת השירות החדש קדמה פעילות הכנה ארוכה ומעמיקה, תוך ניתוח צורכי הלקוח ובחינת היכולות הטכנולוגיות הקיימות כיום בשוק. ממחקר שביצענו לקראת השקת השירות עולה כי בכל בית יש יותר מ-10 מכשירים מחוברים בממוצע, וכ-30% מהבתים בישראל היום כבר חכמים".

בבסיס השירות, דמי שימוש חודשיים בעלות של 14.90 שקלים בחודש ובנוסף עלות גלאים ומתגים לפי בחירת הלקוח. במסגרת השירות, בזק מציעה למכירה מבחר רחב של גלאים ומתגים חשמליים חכמים, בהם  מצלמה חכמה, גלאי מזגן, גלאי הצפה, גלאי תנועה, גלאי דלת/חלון, מתג תריס, מתג דוד ומתג תאורה. בזק מציעה את הגלאים למכירה בפריסה של 36 תשלומים, כאשר טווח המחירים עומד על 9.90-14.90 שקלים לחודש.

לקראת השקת השירות, מציעה בזק חבילה בהנחה, הכוללת מצלמה, מתג למזגן ושלושה גלאי אבטחה לבחירת הלקוח (הצפה, דלת ותנועה). החבילה כוללת גם שירותי תמיכה והתקנה על ידי טכנאי בזק מוסמך, המבצע בנוסף גם את התקנת האפליקציה והגדרת התרחישים הרצויים לפי צרכיו של הלקוח ובביתו. מחיר החבילה עומד על 54.90 שקלים בפריסה של 36 תשלומים חודשיים, כאש לאחר שלוש שנים עלות השירות תעמוד על 14.90 שקלים לחודש.

בזק השיקה את הדור החדש של הבית החכם Reviewed by on . חברת בזק השיקה הבוקר (ד') את הדור החדש של שירות הבית החכם, המהווה שדרוג לשירות שהשיקה לפני כחמש שנים. שירות  Be Home 2.0 החדש מאפשר לנהל מגוון גלאים ומתגים חכמי חברת בזק השיקה הבוקר (ד') את הדור החדש של שירות הבית החכם, המהווה שדרוג לשירות שהשיקה לפני כחמש שנים. שירות  Be Home 2.0 החדש מאפשר לנהל מגוון גלאים ומתגים חכמי Rating: 0

הגיבו