תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » דיווח: אפל תודיע על המעבר למעבדי ARM בכנס המפתחים שלה החודש
חנות של אפל. צילום: אפל

דיווח: אפל תודיע על המעבר למעבדי ARM בכנס המפתחים שלה החודש

ההודעה הפומבית על השינוי במעבדים הואצה על רקע האטת ביצועיה של אינטל, וגם בעקבות בדיקה פנימית באפל של מחשבי Mac עם מעבדי ARM, שהראתה שיפור גדול בביצועי המחשבים לעומת הביצועים עם מעבדי אינטל

מאת 10 ביוני 2020, 15:28 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אפל צפויה להודיע על המעבר משימוש במעבדי אינטל למעבדי ARM בייצור עצמי שלה בכנס המפתחים שלה החודש – כך לפי דיווח בבלומברג.

כנס המפתחים של אפל אמור להיפתח ב-22 ביוני ולהתקיים במתכונת מקוונת בלבד בשל מגבלות מגיפת הקורונה.

השמועות על המעבר של אפל לשימוש במעבדי ARM ובייצורה מפורסמות זה כמה שנים, אבל לפי הדיווח האחרון הוא עומד להתרחש בקרוב, ומחשבי ה-Mac הראשונים עם מעבדי ARM יגיעו לשוק ב-2021.

עוד מצוין בדיווח, כי כרגע יש לאפל שלושה מעבדי Mac שהיא מפתחת, המבוססים על מעבדי A14 של הדגמים הבאים של ה-iPhone – כחלק מפרויקט Kalamata שלה – פרויקט שנועד ליצור חלופה למעבדי אינטל שיהיו מבוססים על ARM, ולאחד את הפיתוח של המעבדים למכשיריה השונים, ושהלו"ז המקורי שלו תוכנן ל-2020 ונדחה ל-2021.

על אף שהמעבדים אמורים להגיע לשוק בעוד חודשים, אפל צריכה להודיע על תוכניותיה לשינוי המעבדים כדי לאפשר למפתחים להתאים את התוכנה שלהם לארכיטקטורה החדשה.

לפי הדיווח, ההודעה הפומבית על השינוי במעבדים הואצה על רקע האטת ביצועיה של אינטל, וגם בעקבות בדיקה פנימית באפל של מחשבי Mac עם מעבדי ARM, שהראתה שיפור גדול בביצועי המחשבים לעומת הביצועים עם מעבדי אינטל. שיפורים אלה עשויים להוביל למחשבים דקים וקלים יותר בעתיד.

לפי הדיווח, מעבדי ARM ייכללו בסופו של דבר בכל קו מחשבי ה-Mac של החברה.

דיווח: אפל תודיע על המעבר למעבדי ARM בכנס המפתחים שלה החודש Reviewed by on . אפל צפויה להודיע על המעבר משימוש במעבדי אינטל למעבדי ARM בייצור עצמי שלה בכנס המפתחים שלה החודש – כך לפי דיווח בבלומברג. כנס המפתחים של אפל אמור להיפתח ב-22 ביו אפל צפויה להודיע על המעבר משימוש במעבדי אינטל למעבדי ARM בייצור עצמי שלה בכנס המפתחים שלה החודש – כך לפי דיווח בבלומברג. כנס המפתחים של אפל אמור להיפתח ב-22 ביו Rating: 0

הגיבו