תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » סמסונג מתחילה לייצר זיכרונות UFS מהירים

סמסונג מתחילה לייצר זיכרונות UFS מהירים

מדובר בזיכרונות אחסון שסוגרים באופן משמעותי למדי את הפער מול שימוש בכונני SSD המבוססים על זיכרונות Nand - והם יוסיפו הרבה מהירות עבודה, בהיבט של אחסון קבצים והרצת אפליקציות,

מאת 17 במרץ 2020, 16:34 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

סמסונג, מיצרניות הזיכרונות הגדולות בעולם אם לא הגדולה בהן, הכריזה על תחילת ייצור מסיבי של זיכרונות UFS משובצים לפי התקן החדש 3.1. כמו בהכרזה של ווסטרן דיגיטל מדובר בזיכרונות אחסון שסוגרים באופן משמעותי למדי את הפער מול שימוש בכונני SSD המבוססים על זיכרונות Nand – והם יוסיפו הרבה מהירות עבודה, בהיבט של אחסון קבצים והרצת אפליקציות, לעומת הדור הקודם של של מוצרי האחסון של סמסונג שהתבסס על תקן 3.0.

לפי החברה, הזיכרונות החדשים יכולים להגיע בשיא למהירות כתיבה של 1,200 מגה-בייט בשנייה. במילים מציאותיות יותר, הכוונה היא שניתן יהיה להגיע לכך, שכל מה שהמשתמשים יצטרכו כדי לאחסן בזיכרון הטלפון קובץ בגודל 100 גיגה-בייט זה סבלנות למשך דקה וחצי. לא יותר.

מהירות הכתיבה הטורית של הזיכרון eUFS 3.1 מבית סמסונג זהה לזו של הדור הקודם ועומדת על 2,100 מגה-בייט/לשניייה, אבל בכל היבטי קצב העברת הנתונים חל שיפור משמעותי. כאמור, קצב הקריאה הטורי השתפר פי שלושה מ-410 ל-1,200 מגה-בייט/לשנייה. גם קצב העברת הנתונים האקראי, שמשפיע לדוגמה על מהירות פתיחת האפליקציות בטלפון, השתפר בקריאה מ-63,000 ל-100,000IOPS, ומ-68,000 ל-70,000IOPS בכתיבה – שיפור של 60% ו-3%, בהתאמה.

סמסונג תציע את הזיכרונות בפועל ברבעון הרביעי של השנה, והם יוצעו בנפחים של 128, 256 ו-512 גיגה-בייט. בינתיים היא כאמור התחילה להפעיל בעוצמה את קווי הייצור, ונכון לעכשיו היא עושה את זה דווקא במפעל שלה בסין.

סמסונג מתחילה לייצר זיכרונות UFS מהירים Reviewed by on . סמסונג, מיצרניות הזיכרונות הגדולות בעולם אם לא הגדולה בהן, הכריזה על תחילת ייצור מסיבי של זיכרונות UFS משובצים לפי התקן החדש 3.1. כמו בהכרזה של ווסטרן דיגיטל מד סמסונג, מיצרניות הזיכרונות הגדולות בעולם אם לא הגדולה בהן, הכריזה על תחילת ייצור מסיבי של זיכרונות UFS משובצים לפי התקן החדש 3.1. כמו בהכרזה של ווסטרן דיגיטל מד Rating: 0

הגיבו