תוכן פרסומי
ראשי » PC Plus » סקירות ובדיקות מוצרים » הטיפ השבועי: הגדרת חשבון הוטמייל באאוטלוק

הטיפ השבועי: הגדרת חשבון הוטמייל באאוטלוק

מאת 18 במרץ 2012, 18:03 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

רבים מאתנו משתמשים בשירותי דואר חינמיים ברשת האינטרנט. עם זאת, פעמים רבות אנו מעוניינים לרכז גם את כל המידע שלנו במקום אחד ולשלב את הודעות הדואר שלנו עם לוח שנה מתקדם ורשימת משימות. במדריך זה נפרט כיצד אפשר להגדיר את חשבון ההוטמייל (Hotmail) שלנו בתוכנת האאוטלוק (Outlook).

1. תחילה, יש להוסיף את תוכנת Microsoft Outlook Connector מעמוד ההורדה של המוצר. שימו לב: משתמשי גרסת 64 ביט זקוקים לקובץ הורדה המותאם לגרסה זו.

2. לאחר התקנת המוצר יש לפתוח את תוכנת האאוטלוק וללחוץ על קובץ > הגדרות חשבון > הגדרות חשבון.

3. עלינו ללחוץ על "חדש" בחלון הקיים, על מנת להוסיף חשבון דואר חדש. בחלון הבא שיפתח יש לבחור באפשרות "קבע באופן ידני את תצורת הגדרות השרת או סוגי שרתים נוספים", וללחוץ על הבא.

4. כעת, עלינו לסמן את האפשרות "אחר", לבחור באפשרות Microsoft Outlook Hotmail Connector, וללחוץ על הבא.

5. עתה יפתח לפנינו חלון הגדרת החשבון, כך שכל שעלינו לעשות הוא להקליד את שמנו, כתובת הדואר והסיסמה, וללחוץ על אישור. כאשר ייסגר חלון זה, עלינו ללחוץ שוב על כפתור הבא.

6. בחלון האחרון בתהליך עלינו ללחוץ על כפתור "סיום".

בהצלחה!

נכתב על ידי רותם כהן, צוות התמיכה של כלנית במיקרוסופט

את הטיפ הזה וטיפים נוספים ניתן למצוא באתר כלנית.
אתם מוזמנים לבקר בבלוג התמיכה של צוות כלנית במיקרוסופט.
אתם מוזמנים לבקר בדף הפייסבוק של כלנית.

הטיפ השבועי: הגדרת חשבון הוטמייל באאוטלוק Reviewed by on . רבים מאתנו משתמשים בשירותי דואר חינמיים ברשת האינטרנט. עם זאת, פעמים רבות אנו מעוניינים לרכז גם את כל המידע שלנו במקום אחד ולשלב את הודעות הדואר שלנו עם לוח שנה רבים מאתנו משתמשים בשירותי דואר חינמיים ברשת האינטרנט. עם זאת, פעמים רבות אנו מעוניינים לרכז גם את כל המידע שלנו במקום אחד ולשלב את הודעות הדואר שלנו עם לוח שנה Rating:

תגובות (1)

  • Avatar

    לאון אלברט

    מה דעתכם?

הגיבו