תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » ויקיפדיה הושבת במשך שעתיים בשל כבלים שנחתכו בטעות

ויקיפדיה הושבת במשך שעתיים בשל כבלים שנחתכו בטעות

שני כבלים שנחתכו בטעות סמוך למרכז הנתונים בקליפורניה, מקום משכנם של שרתי האנציקלופדיה הווירטואלית, גרמו להשבתת האתר ● על פי דובר ויקיפדיה, טרם ברור מה גרם לחיתוך והיכן זה אירע בדיוק

מאת 7 באוגוסט 2012, 15:38 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

האנציקלופדיה המקוונת ויקיפדיה (Wikipedia) הושבתה אתמול (ב') במשך שעתיים. זאת, לאחר ששני כבלים נחתכו בטעות סמוך למרכז הנתונים שבו שוכנים שרתי האנציקלופדיה הווירטואלית בקליפורניה. גם אתרים נוספים שמתארחים באותו מרכז נתונים נפגעו כתוצאה מהתקרית.

בוויקיפדיה הכחישו אפשרות של חבלה מכוונת בכבלים, שעוברים בין טמפה לווירג'יניה. הכבלים היו מנותקים במשך שעה ושש דקות. השירות חודש כשעה לאחר שהושלם חיבורם מחדש, נמסר מוויקיפדיה. עם זאת, על פי דובר ויקיפדיה, טרם ברור מה גרם לחיתוך והיכן זה אירע בדיוק.

ויקיפדיה הושבת במשך שעתיים בשל כבלים שנחתכו בטעות Reviewed by on . האנציקלופדיה המקוונת ויקיפדיה (Wikipedia) הושבתה אתמול (ב') במשך שעתיים. זאת, לאחר ששני כבלים נחתכו בטעות סמוך למרכז הנתונים שבו שוכנים שרתי האנציקלופדיה הווירט האנציקלופדיה המקוונת ויקיפדיה (Wikipedia) הושבתה אתמול (ב') במשך שעתיים. זאת, לאחר ששני כבלים נחתכו בטעות סמוך למרכז הנתונים שבו שוכנים שרתי האנציקלופדיה הווירט Rating:

הגיבו