תוכנית חדשה מבקשת לסייע ליזמים בוגרי ממר"ם או שירות קרבי

התוכנית, שיזמה עמותת בוגרי ממר"ם, תכלול 24 יזמים, תפגיש אותם עם מנטורים ותסייע להם כספית ● יו"ר העמותה, יוסי מלמד: "אנחנו עושים זאת דווקא עכשיו, בזמן המלחמה, כי זה הזמן שלנו לדחוף את האקו-סיסטם לקצה"

סא"ל (מיל') יוסי מלמד, יו"ר עמותת בוגרי ממר"ם ומפקד יחידת המילואים החדשה.

עמותת בוגרי ממר"ם הודיעה באחרונה כי היא פותחת תוכנית יזמית חדשה – שהיא, לדבריה, ראשונה מסוגה בארץ בפורמט הזה שאינה אקדמית. העמותה עתידה לבחור 24 יזמים ויזמיות, בוגרי.ות ממר"ם או שירות קרבי, ו-"לצאת איתם למסע יזמי", כלשונה.

בעמותה אומרים כי היזמים "לא נדרשים להגיע עם רעיון, צוות או כסף". במשך חצי שנה הם ייפגשו עם בכירים בתעשייה, בוגרי ממר"ם ובוגרי שירות קרבי, ישמעו הרצאות ויקבלו "כל מיני תובנות שאנחנו חושבים שידחפו אותם לקפוץ למים היזמיים, ולפתוח את המיזם הראשון שלהם בקבוצות שייווצרו בתוך התוכנית".

על פי העמותה, סטארט-אפים שייוולדו מהתוכנית יקבלו סיוע בשווי כסף של עשרות אלפי דולרים לשנתיים הראשונות של המיזם, בדמות מנטורים בוגרי התוכניות של עמותת בוגרי ממר"ם וסיוע בתוכניות קרדיטים של גוגל, מאנדיי ועוד.

מלווים את התוכנית משרד עורכי הדין פרל-כהן, גוגל קלאוד ישראל, Team8 ולול ונצ'רס, והיא משתפת פעולה עם מיזם נקסט אוקטובר של יזהר שי.

יו"ר עמותת בוגרי ממר"ם, יוסי מלמד, אמר כי "אנחנו פותחים את התוכנית הזאת דווקא עכשיו, בזמן המלחמה, כי זה הזמן שלנו לדחוף את האקו-סיסטם לקצה". לדבריו, "השנה נבנה גשר חזק בין הקהילה הקרבית לקהילה שלנו, בוגרי ממר"ם, כי אנחנו מאמינים שזה יסייע לבניית חברה ישראלית טובה ואיכותית יותר, כמו גם סטארט-אפים מגוונים יותר".

"בתוכנית הזו יהיו רק מנהיגים חזקים, מצטיינים ומובילים בתחומם, רק כאלה שהוכיחו שהם מצטיינים לאורך כל המסע שלהם, ואני בטוח שהיא תנביט מיזמים איכותיים. הפתיחה של התוכנית עכשיו, עם שותפים כאלה חזקים בתעשייה, היא הוכחה לאמון האדיר שאנחנו מקבלים בעשייה שלנו", ציין מלמד.

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים