תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » היי-טק עולמי » ארצות הברית: בית המשפט הורה לאפל וסמסונג להגיע לפשרה
בין הפטיש לגוגל. צילום אילוסטרציה: אימג'בנק

ארצות הברית: בית המשפט הורה לאפל וסמסונג להגיע לפשרה

על פי החלטת בית המשפט, הדיונים לפשרה יתקיימו בהשתתפות המנכ"לים של שתי החברות ● אפל וסמסונג ינסו לפתור את המחלוקות ביניהן על טכנולוגיות שמשמשות בטלפונים חכמים ובמחשבי לוח

מאת 18 באפריל 2012, 16:22 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

המנכ"לים של החברות אפל (Apple) וסמסונג (Samsung) ייקחו חלק במגעים להשגת פשרה בניסיון לפתור את המחלוקות ביניהן על טכנולוגיות שמשמשות בטלפונים חכמים ובמחשבי לוח – כך החליט השבוע בית משפט בארצות הברית.

אפל הגישה בשנה שעברה תביעה נגד סמסונג, בטענה שדגמי גלאקסי (Galaxy) של הטלפונים החכמים ומחשבי הלוח מתוצרת סמסונג הם "חיקוי בוטה" של מכשירי iPhone ומחשבי iPad מתוצרתה היא. מדובר באחת מעשרות התביעות שהגישו החברות זו נגד זו בעשר מדינות ברחבי העולם

בדיון שנערך השבוע בבית המשפט בתביעה זו הסכימו הנציגים של שתי החברות לקיים מגעים בניסיון להשיג פשרה. השופטת המחוזית לוסי קוה הפנתה את נציגי החברות לשופט מסן פרנסיסקו שינהל את המגעים ביניהן. לפי החלטתה של השופטת, במגעים ייקחו חלק מנכ"ל אפל, טים קוק, מנכ"ל סמסונג, צ'וי גי-סונג, והיועצים המשפטיים הראשיים של שתי החברות.

לא ניתן היה לקבל תגובה מאפל או מסמסונג.

ארצות הברית: בית המשפט הורה לאפל וסמסונג להגיע לפשרה Reviewed by on . המנכ"לים של החברות אפל (Apple) וסמסונג (Samsung) ייקחו חלק במגעים להשגת פשרה בניסיון לפתור את המחלוקות ביניהן על טכנולוגיות שמשמשות בטלפונים חכמים ובמחשבי לוח - המנכ"לים של החברות אפל (Apple) וסמסונג (Samsung) ייקחו חלק במגעים להשגת פשרה בניסיון לפתור את המחלוקות ביניהן על טכנולוגיות שמשמשות בטלפונים חכמים ובמחשבי לוח - Rating:

הגיבו