תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » הפצה ושיווק » אדוונטק תציע גם את מוצרי ה-Open Text של סאפ
משווקת ומיישמת את פתרונות SAP Success Factors. אדוונטק

אדוונטק תציע גם את מוצרי ה-Open Text של סאפ

במסגרת הידוק שיתוף הפעולה בין החברות, הוגדרה אדוונטק כשותפה בכירה של סאפ - מעמד שיאפשר לה לספק גם שירותי תמיכה בתוכנות של החברה ● שמוליק לשם, מנכ"ל חטיבת סאפ באדוונטק: "הפתרון מתאים למגזרי שוק רבים, לרבות המגזר העסקי והציבורי, בנקים, חברות ביטוח, תעשיה, שירותים, טלקום, משרדי ממשלה והמגזר הביטחוני"

מאת 27 במרץ 2012, 17:44 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אדוונטק וסאפ (SAP) החליטו להרחיב את שיתוף הפעולה ביניהן. כך, תציע מעתה אדוונטק גם את מוצרי Open Text המשווקים על ידי סאפ. במסגרת ההסכם, הוגדרה אדוונטק כשותפה בכירה של סאפ – מעמד שיאפשר לה לספק גם שירותי תמיכה בתוכנות של החברה.

לדברי זאב ינאי, יו"ר אדוונטק, "אנו פועלים במרץ להרחיב את סל השירותים והפתרונות ללקוחות סאפ בישראל, ולאפשר להם ליהנות ממגוון הכלים שמציעה סאפ ללקוחותיה".

שמוליק לשם, מנכ"ל חטיבת סאפ באדוונטק: "הפתרון מתאים למגזרי שוק רבים, לרבות המגזר העסקי והציבורי, בנקים, חברות ביטוח, תעשיה, שירותים, טלקום, משרדי ממשלה והמגזר הביטחוני".

מיקי מגדל, מנכ"ל סאפ ישראל, מסר כי "שיתוף הפעולה יאפשר להגדיל את מספר הלקוחות של כל אחת משתי החברות בתחום ניהול התוכן הארגוני".

אדוונטק תציע גם את מוצרי ה-Open Text של סאפ Reviewed by on . אדוונטק וסאפ (SAP) החליטו להרחיב את שיתוף הפעולה ביניהן. כך, תציע מעתה אדוונטק גם את מוצרי Open Text המשווקים על ידי סאפ. במסגרת ההסכם, הוגדרה אדוונטק כשותפה בכ אדוונטק וסאפ (SAP) החליטו להרחיב את שיתוף הפעולה ביניהן. כך, תציע מעתה אדוונטק גם את מוצרי Open Text המשווקים על ידי סאפ. במסגרת ההסכם, הוגדרה אדוונטק כשותפה בכ Rating:

הגיבו