תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » פייסבוק: ראיות חדשות מוכיחות שהתביעה של סיליה היא הונאה
מסתכל אל העתיד שמעבר לפייסבוק? מארק צוקרברג

פייסבוק: ראיות חדשות מוכיחות שהתביעה של סיליה היא הונאה

לטענת סיליה, ברשותו חוזה שחתם עם מארק צוקרברג עוד בשנת 2003, שעל פיו העניק לו האחרון חצי ממניות הרשת החברתית שבבעלותו ● אולם, בפייסבוק טוענים שסיליה הוא נוכל, שהחוזה מזויף ושתכתובות הדואר האלקטרוני שהציג סיליה "מפוברקות"

מאת 27 במרץ 2012, 16:29 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

פרקליטי פייסבוק (Facebook) ביקשו אתמול (ב') לדחות על הסף את התביעה של פול סיליה, משווק משטחי עץ מניו-יורק, שטוען כי מחצית מהנתח של מארק צוקרברג בפייסבוק שייך לו. זאת, בטענה שמדובר בהונאה.

לטענת סיליה, ברשותו חוזה שחתם עם צוקרברג, מייסד פייסבוק, עוד ב-2003, שעל פיו העניק לו האחרון חצי ממניות הרשת החברתית שבבעלותו. אולם, בפייסבוק טוענים שסיליה הוא נוכל, שהחוזה מזויף ושתכתובות הדואר האלקטרוני שהציג סיליה "מפוברקות". בדיון שנערך בתביעה בשנה שעברה, העניק השופט לפייסבוק ארכה כדי לאסוף ראיות בפרשה.

"הראיות נמצאו והן מפריכות לחלוטין את טענותיו של סיליה", כתבו פרקליטי פייסבוק בבקשה לדחיית התביעה על הסף. לטענתם, נמצאו תכתובות דואר משנת 2003, בה למד עדיין צוקרברג באוניברסיטת הרווארד, שמפריכות את טענותיו של סיליה.

פייסבוק: ראיות חדשות מוכיחות שהתביעה של סיליה היא הונאה Reviewed by on . פרקליטי פייסבוק (Facebook) ביקשו אתמול (ב') לדחות על הסף את התביעה של פול סיליה, משווק משטחי עץ מניו-יורק, שטוען כי מחצית מהנתח של מארק צוקרברג בפייסבוק שייך לו פרקליטי פייסבוק (Facebook) ביקשו אתמול (ב') לדחות על הסף את התביעה של פול סיליה, משווק משטחי עץ מניו-יורק, שטוען כי מחצית מהנתח של מארק צוקרברג בפייסבוק שייך לו Rating:

הגיבו