תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » הפצה ושיווק » אינוקום תייצג את חברת אבטחת המידע FireEye בישראל

אינוקום תייצג את חברת אבטחת המידע FireEye בישראל

FireEye מספקת מערכות להגנה מפני נוזקות והתקפות סייבר ● יהונתן גד, יו"ר ומנכ"ל משותף בחברת אינוקום: "הפתרון של FireEye הינו הראשון מסוגו המסוגל לעצור איומים מתקדמים מסוג Zero-Day Attacks ו-APT Attacks, כמו גם את ההתקשרות של איומים אלה אל מחוץ לארגון"

מאת 21 בדצמבר 2011, 15:08 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

אינוקום מקבוצת אמן תייצג באופן בלעדי את חברת אבטחת המידע FireEye בישראל. FireEye מספקת מערכות להגנה מפני נוזקות (Malware) והתקפות סייבר.

מערכות ההגנה של FireEye מוטמעות כיום בחברות בינלאומיות כגון אדובי (Adobe), אי-ביי (eBay), ופייסבוק (Facebook), במוסדות פיננסיים גלובליים ובסוכנויות פדראליות ומשרדי ממשל בארה"ב.

יהונתן גד, יו"ר ומנכ"ל משותף בחברת אינוקום, אמר כי "הפתרון של FireEye הינו הראשון מסוגו המסוגל לעצור איומים מתקדמים מסוג Zero-Day Attacks ו-APT Attacks, כמו גם את ההתקשרות של איומים אלה אל מחוץ לארגון. למערכת אחוז התראות שווא קרוב לאפס והחזר ההשקעה על המערכת הינו מהיר במיוחד. אנו כבר רואים התעניינות גדולה מצד חברות גדולות, גופים בטחונים וממשלתיים במוצרים של FireEye, שאכן מספקים רמת אבטחת מידע לה טרם הורגלנו".

אינוקום תייצג את חברת אבטחת המידע FireEye בישראל Reviewed by on . אינוקום מקבוצת אמן תייצג באופן בלעדי את חברת אבטחת המידע FireEye בישראל. FireEye מספקת מערכות להגנה מפני נוזקות (Malware) והתקפות סייבר. מערכות ההגנה של FireEye אינוקום מקבוצת אמן תייצג באופן בלעדי את חברת אבטחת המידע FireEye בישראל. FireEye מספקת מערכות להגנה מפני נוזקות (Malware) והתקפות סייבר. מערכות ההגנה של FireEye Rating:

הגיבו