תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אבטחת מידע וסייבר » יבמ רכשה את i2 הבריטית המפתחת כלים אנליטיים למניעת פשיעה והונאה

יבמ רכשה את i2 הבריטית המפתחת כלים אנליטיים למניעת פשיעה והונאה

החברה הנרכשת משרתת יותר מ-4,500 לקוחות ב-150 מדינות, בתעשיות הבנקאות, הביטחון, שירותי הבריאות, הביטוח, אכיפת החוק, הביטחון הלאומי והקמעונאות ● הפרטים הכספיים של העסקה לא פורסמו

מאת 4 בספטמבר 2011, 14:52 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

יבמ (IBM) רכשה את חברת i2 מבריטניה, המפתחת כלים אנליטיים ללקוחות במגזר הציבורי והפרטי, המיועדים להתמודדות עם ניסיונות פשיעה, הונאות ואיומי אבטחה. הפרטים הכספיים של העסקה לא פורסמו.

i2, שמרכזה בקיימבקידג', בריטניה, מעסיקה כ-350 עובדים. החברה משרתת יותר מ-4,500 לקוחות ב-150 מדינות, בתעשיות הבנקאות, הביטחון, שירותי הבריאות, הביטוח, אכיפת החוק, הביטחון הלאומי והקמעונאות. פתרונות מתוצרת החברה מותקנים ב-12 מתוך 20 הבנקים הקמעונאיים הגדולים בעולם, ובשמונה מעשר החברות הגדולות בעולם.

הרכישה צפויה לאפשר ליבמ לתת מענה מקיף לצרכים האופייניים לארגונים המתמודדים עם נפחי נתונים גדולים במיוחד, "big data": מידע ותובנות עסקיות הנולדים מתוך מגוון מקורות בפורמטים בלתי מובנים, ובכלל זה כלי מדיה חברתית, מידע ביומטרי ונתוני פשיעה. הנגשת המידע הזה לאנשים הזקוקים לו עשויה לאפשר חיזוי מוקדם של בעיות פוטנציאליות, קבלת החלטות טובות יותר ומהירות יותר, ותיאום השימוש במשאבים על מנת לספק שירות משופר.

שילוב בין כלי הניתוח האנליטי בזמן אמת של יבמ ובין הטכנולוגיות של i2, יאפשר לגופים פרטיים וציבוריים להתמודד עם נסיונות הונאה, בעזרת איסוף, ניתוח ועיבוד המידע הרלוונטי הזמין כבר בידיהם. איתור נקודות תורפה שהיוו פתח להונאות עבר, וזיהוי דפוסי נתונים ונקודות פעילות בארגון היוצרים נקודות כאלה, יסייעו במניעת פשיעה והונאה עתידית.

יבמ רכשה את i2 הבריטית המפתחת כלים אנליטיים למניעת פשיעה והונאה Reviewed by on . יבמ (IBM) רכשה את חברת i2 מבריטניה, המפתחת כלים אנליטיים ללקוחות במגזר הציבורי והפרטי, המיועדים להתמודדות עם ניסיונות פשיעה, הונאות ואיומי אבטחה. הפרטים הכספיים יבמ (IBM) רכשה את חברת i2 מבריטניה, המפתחת כלים אנליטיים ללקוחות במגזר הציבורי והפרטי, המיועדים להתמודדות עם ניסיונות פשיעה, הונאות ואיומי אבטחה. הפרטים הכספיים Rating:

הגיבו