תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » מחזור חדש של קורס המנמ"רים של ג'ון ברייס ואנשים ומחשבים יצא לדרך

מחזור חדש של קורס המנמ"רים של ג'ון ברייס ואנשים ומחשבים יצא לדרך

מהלך הקורס, הכולל 25 מפגשים, ירצו בפני המשתתפים אנשי מקצוע מן השורה הראשונה, בנושאים אשר אמורים להכשירם לתפקיד המנמ"ר

מאת 10 באוקטובר 2010, 15:30 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

מחזור חדש של קורס המנמ"רים המועבר על ידי ג'ון ברייס הדרכה בשיתוף עם אנשים ומחשבים יצא לדרך. במהלך הקורס, הכולל 25 מפגשים, ירצו בפני המשתתפים אנשי מקצוע מן השורה הראשונה, בנושאים אשר אמורים להכשירם לתפקיד המנמ"ר.

המרצים יהיו מנכ"לים ומנמ"רים של ארגונים מובילים מהמגזרים השונים, אנליסטים ומומחים בתחומים מגוונים. במחזורים הקודמים הרצו בפני המשתתפים, בין השאר, אסתר לבנון, מנכ"ל הבורסה לניירות ערך, ניר למפרט, מנכ"ל קבוצת דפי זהב, יצחק בנבנישתי, מנכ"ל בזק בינלאומי, אבי הוכמן, מנכ"ל דואר ישראל. המנכ"לים תיארו בפני המשתתפים את ה-"אני מאמין" שלהם לגבי תפקידו של המנמ"ר ותרומתו לארגון – הן מההיבט העסקי והן מההיבט הטכנולוגי.

כמו כן הרצו בפני המשתתפים, בין השאר, אבי קטקו, מנמ"ר עיריית ת"א-יפו, יורם אלדר, מנמ"ר בנק ירושלים, גיל כץ, מנמ"ר כלמוביל, גיל ים, מנמ"ר טבע, ורלי מרידור, מנמ"רית דואר ישראל. המנמ"רים שיתפו את המשתתפים בניסיונם בסוגיות ניהול מערכות המידע בארגונים השונים, תוך התמקדות בטיפים לניהול מוצלח.

ההרצאות בקורס מתמקדות ב-3 תחומים: העסקי, הניהולי והטכנולוגי.

בנוסף למפגשים יבקרו המשתתפים בארגונים כדי לחוות מקרוב את השטח. במחזורים הקודמים התקיימו סיורים בארגונים כגון בזק, עיריית תל אביב יפו, שטראוס, כלמוביל, אוסם ושרותי בריאות כללית.

כחלק ממטלות הקורס, יבצעו המשתתפים פרויקט סיום, אשר יביא לידי ביטוי את מגוון הנושאים הנלמדים במהלך הקורס, החל מהגדרת החזון של הארגון, ארכיטקטורת אפליקציות, תשתיות ועד שיטות המו"פ.

את הקורס מנחה על ידי בנצי שפירא, אשר שימש במשך שנים רבות כמנמ"ר של ארגונים מובילים במשק כגון קוקה קולה, פלאפון וידיעות אחרונות.

מחזור חדש של קורס המנמ"רים של ג'ון ברייס ואנשים ומחשבים יצא לדרך Reviewed by on . מחזור חדש של קורס המנמ"רים המועבר על ידי ג'ון ברייס הדרכה בשיתוף עם אנשים ומחשבים יצא לדרך. במהלך הקורס, הכולל 25 מפגשים, ירצו בפני המשתתפים אנשי מקצוע מן השורה מחזור חדש של קורס המנמ"רים המועבר על ידי ג'ון ברייס הדרכה בשיתוף עם אנשים ומחשבים יצא לדרך. במהלך הקורס, הכולל 25 מפגשים, ירצו בפני המשתתפים אנשי מקצוע מן השורה Rating:

הגיבו