תוכן פרסומי
ראשי » חדשות » אינטרנט » גוגל עשויה להשיק באוקטובר את חנות היישומים למכשירי כרום

גוגל עשויה להשיק באוקטובר את חנות היישומים למכשירי כרום

בוועידה של מפתחי משחקים באירופה הזמינה גוגל את המפתחים להעלות יישומים לחנות החדשה, המכונה Chrome Web Store ושהוכרז עליה לראשונה בוועידת המפתחים שערכה גוגל עצמה במאי ● מהנאמר בוועידה עולה, כי קרוב לוודאי שהמכשירים הראשונים שיצוידו במערכת ההפעלה החדשה יופיעו במקביל להשקת החנות

מאת 18 באוגוסט 2010, 9:43 א+ / א- הדפסה הדפסה
פייסבוק טוויטר ווטסאפ פינטרסט לינקדאין דוא״ל

גוגל (Google) עשויה להשיק באוקטובר הקרוב את חנות היישומים למכשירים שיצוידו במערכת ההפעלה כרום (Chrome OS). בוועידה של מפתחי משחקים באירופה הזמינה גוגל את המפתחים להעלות יישומים לחנות החדשה, שעליה הוכרז לראשונה בוועידת המפתחים שערכה גוגל עצמה במאי.

מהדברים שנאמרו בוועידה עולה, כי קרוב לוודאי שהמכשירים הראשונים שיצוידו במערכת ההפעלה החדשה יופיעו במקביל להשקת החנות, המכונה Chrome Web Store. עד עתה הסתפקה גוגל בהצהרה המעורפלת, כי מחשבי Netbook עם Chrome OS יופיעו "בסוף הסתיו".

בגוגל מתכוונים לגבות מהמפתחים שיציעו יישומים בחנות אך ורק "דמי טיפול" בשיעור של 5%. זאת בניגוד לשיטה הקיימת, שבה מנוכים 30% מהכנסות המפתחים ממכירות בחנות. תמיכה במטבעות שונים ועסקות במשחק עצמו יוצעו רק בשנה הבאה.

לא ניתן היה לקבל תגובה מדובר גוגל.

גוגל עשויה להשיק באוקטובר את חנות היישומים למכשירי כרום Reviewed by on . גוגל (Google) עשויה להשיק באוקטובר הקרוב את חנות היישומים למכשירים שיצוידו במערכת ההפעלה כרום (Chrome OS). בוועידה של מפתחי משחקים באירופה הזמינה גוגל את המפתחי גוגל (Google) עשויה להשיק באוקטובר הקרוב את חנות היישומים למכשירים שיצוידו במערכת ההפעלה כרום (Chrome OS). בוועידה של מפתחי משחקים באירופה הזמינה גוגל את המפתחי Rating:

תגובות (1)

 • Avatar

  ארז

  מישהו יכול להסביר לי?
  חשבתי שמדובר במערכת סגורה (דפדפן כרום בלבד) שמריצה רק יישומי רשת כמו gmail, google docs ויישומוני FLASH ולכן לא זקוקה לשום חנות יישומים – רק לדפדפן.
  מה זה היישומים האלו? java בלבד או שיש גישה לפיתוח אפליקציות ממש, שימוש בחומרה וכדומה…???
  תודה

הגיבו