פרס מוצר השנה לסייבר הגנתי לחברת סייבר 2.0 הישראלית

החברה, שפיתחה טכנולוגיה המונעת התפשטות התקפות סייבר ברשתות ארגוניות ומחוצה להן, זכתה בפרס מוצר השנה לסייבר הגנתי מטעם The National Cyber Award בתחרות בינלאומית שהתקיימה בלונדון

שניר רוזנפלד, מנכ"ל סייבר 2.0.

סייבר 2.0 זכתה בפרס מוצר השנה לסייבר הגנתי מטעם The National Cyber Award בתחרות בינלאומית שהתקיימה בלונדון.

במסגרת התחרות נבחנו חברות סייבר מרחבי מהעולם כולו בקריטריונים מגוונים, וחברת סייבר 2.0 עברה בהצלחה את כל המבחנים, והציגה יתרון בולט על פני כל מתחרותיה.

החברה, שהוקמה בשנת 2015, פיתחה טכנולוגיה ייחודית שמונעת התפשטות התקפות סייבר ברשתות ארגוניות ומחוצה להן. טכנולוגיה זו מבוססת על תורת הכאוס המתמטית, ומוגנת בתשעה פטנטים.

לאחרונה סיימה החברה להתאים את הפתרון שלה גם לעולם הבקרה והתעשייה, וכך היא מספקת פתרון מלא גם לעולם המחשבים (IT) וגם לעולם התעשייה (OT).

הטכנולוגיה של החברה מוטמעת בתאגידי מים בארץ ובעולם, בגופים ביטחוניים ובמתקני אנרגיה.

פרס מוצר השנה לסייבר הגנתי.

פרס מוצר השנה לסייבר הגנתי. צילום: פרטי

לאחרונה נחתם הסכם לשיתוף פעולה בין סייבר 2.0 לנמל אשדוד, בתום תקופת התאמת טכנולוגיית החברה לכל הקשור לסייבר ימי. נמל אשדוד וחברת סייבר 2.0 פועלות כיום במשותף לשיווק הפתרון לנמלי ים ולתעשייה הנלווית להם, ובהתאם , כמה נמלי ים בעולם החליטו לאמץ את הפתרון אצלם.

שניר רוזנפלד, מנכ"ל החברה, ציין, כי "החזון של החברה הוא לספק מענה כולל לבעיות הסייבר שקיימות ברשתות שונות, באמצעות מערכת אחת. לטכנולוגיה שלנו קיים פוטנציאל ליישומה בתחומי הגנה על כלי רכב, הגנה על עננים והצפנה מבוססת כאוס".

תגובות

(0)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אין לשלוח תגובות הכוללות דברי הסתה, דיבה, וסגנון החורג מהטעם הטוב

אירועים קרובים